Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Громади району провели в останню путь 11 земляків- захисників України

 

 

Наш район провів в останню путь 11 земляків - захисників України, які віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави на війні з російськими окупантами.
Як повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Яненко.
За її словами, у Черкаській громаді в останню путь провели Павла Соколовського, Антіна Бездетка, Ігоря Черненка, Сергія Миколенка та Олександра Широкопояса.
Павло СОКОЛОВСЬКИЙ — проходив військову службу на посаді оператора безпілотних літальних апаратів мотопіхотного батальйону. Загинув у бою за Україну в Запорізькій області.
Антін БЕЗДЕТКО — проходив військову службу на посаді старшого стрільця-оператора стрілецького відділення батальйону безпілотних систем військової частини. Загинув на Донеччині під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини.
Ігор ЧЕРНЕНКО — військовослужбовець, служив на посаді старшого навідника самохідного артилерійського взводу. Загинув на Донеччині під час виконання бойового завдання.
Сергій МИКОЛЕНКО — проходив військову службу на посаді номера обслуги кулеметного відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки. Загинув на Сумщині внаслідок ворожого мінометного обстрілу та удару FPV-дрона.
Олександр ШИРОКОПОЯС —проходив військову службу на посаді головного сержанта секції загону військової частини. На жаль, життя захисника обірвалося під час перебування у Черкасах.
У Канівській громаді попрощалися із захисниками Іваном Козловим та Віталієм Біланом.
Іван КОЗЛОВ — солдат, проходив військову службу на посаді стрільця — номера обслуги 2-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу 9-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону однієї з військових частин. Помер під час виконання службових обов’язків.
Віталій БІЛАН — військовослужбовець, проходив службу на посаді стрільця — помічника гранатометника 1-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 1-ї стрілецької роти 1-го стрілецького батальйону однієї з військових частин. Загинув, захищаючи Україну від російських загарбників.
У Сагунівській громаді провели останнім земним шляхом Валерія Прядка.
Валерій ПРЯДКО — помер, залишаючись відданим військовій присязі та українському народові, внаслідок важких поранень, отриманих під час захисту України.
У Смілянській громаді попрощалися з полеглим захисником Володимиром Зайченком.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про Зеленського, Федорова і Сирського

 

 

Зоя КАЗАНЖИ

Про те, що на дорогах України щодня гинуть у середньому 9 людей, ще близько 87 отримують травми

 

Валерія ЯНЕНКО

Про те, що безбарʼєрність починається з простих речей

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Внутрішній туризм приніс бюджетам Черкащини понад 4 млн гривень

16 липня 2026, 09:25

2026 07 16 zbirЗа підсумками першого півріччя 2026 року місцеві бюджети Черкаської області отримали 4,2 мільйона гривень туристичного збору. Це на 1,2 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.


Суспільство
Жовта сітка на перехрестях: що значить нова розмітка у Черкасах

20 липня 2026, 12:25

У Черкасах нанесли нову розмітку, яка забороняє водієві виїжджати на неї, якщо попереду утворився затор. За порушення — штраф.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».