- Деталі
-
28 травня 2026, 09:29

Фахівці обласної «швидкої» завжди там, де їх потребують найбільше. Перші – за викликом.
На цьому наголошує голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець, який привітав колектив Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф із професійним днем.
« Поруч у найважчі моменти – заради життя, попри надвисоке навантаження – ви завжди у строю, – зауважив Ігор Табурець. – Нашу Екстренку заслужено вважають однією з найпотужніших у країні. Цьогоріч нам вдалося реалізувати проєкт-мрію. Тепер у найкращої команди «103» – найкращий центр в Україні. Сучасний, функціональний, просторий. Там є все необхідне, щоби наша «швидка» працювала ще злагодженіше та результативніше».
Зауважимо, Центр екстреної медичної допомоги вже ввели в експлуатацію. Тут є централізована диспетчерська, навчальні кабінети, укриття. Проєкт реалізовано за кошти Надзвичайної кредитної програми для відновлення України з Європейського інвестиційного банку за співфінансування з обласного бюджету.
Між тим, Ігор Табурець вручив працівникам обласної «швидкої» почесні відзнаки до професійного свята та подякував за роботу.
