|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин05 червня 2026, 13:31 05 червня 2026, 12:30 |
Без сирени, а під метроном: як на Черкащині планують оголошувати хвилину мовчання
На Черкащині зможуть оголошувати хвилину мовчання у громадах з модернізованою системою оповіщення. Про це «18000» повідомили у департаменті цивільного захисту Черкаської ОВА. - Оголошення про загальнонаціональну хвилину мовчання через системи оповіщення можливе у громадах, де буде побудована сучасна місцева автоматизована система централізованого оповіщення населення, – розповіли в департаменті. В ОВА додали, що нині 23 громади регіону розробили документацію зі створення централізованого оповіщення. Передбачають завершити роботи до грудня 2026 року. Для оголошення хвилини мовчання планують використовувати усталений звук механічного метронома. Нині системи оповіщення використовують для повідомлення про загрози.
|
Дійові особи
Валерія ЧАЛИЙ
Про те, що 100 балістичних ракет при супроводженні 1000 дронів по Москві набагато ефективніше, ніж всі ці засідання імпотентної Ради безпеки ООН
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||