- Деталі
-
18 травня 2026, 10:31

У Смілі пройшов відкритий чемпіонат Черкаської області з веслування на байдарках і каное.
Про це повідомили в ДЮСШ «Олімп».
Чемпіонат з веслування на байдарках і каное проводився серед юнаків та дівчат, та був присвячений пам’яті МСУ Л. Я. Даніленко.
У змаганнях взяла участь команда ДЮСШ «Олімп», яка гідно представила свою школу та показала високі результати у своїх вікових категоріях. Наші спортсмени продемонстрували силу духу, витривалість та справжню волю до перемоги.

Результати спортсменів ДЮСШ «Олімп»:
Червінська Мирослава — К-1, 200 м — ІІ місце
Власенко Олександра — К-1, 200 м — ІІІ місце
Крицький Назар — К-1, 200 м — ІІ місце
Миндрул Артем — К-1, 200 м — ІІІ місце
Кримський Владислав — К-1, 200 м — ІІ місце
Червінський Єгор — К-1, 200 м — ІІІ місце
Хорощак Іван — С-1, 200 м — І місце
Власенко Марія — К-1, 200 м — ІІ місце
Миндрул Артем — К-1, 500 м — І місце
Крицький Назар — К-1, 500 м — ІІІ місце
Крицький Владислав — К-1, 500 м — ІІ місце
Хорощак Іван — С-1, 500 м — І місце
Власенко Марія — К-1, 500 м — ІІ місце
Хорощак Іван та Бойко Тимур — С-2, 500 м — ІІ місце
Миндрул Артем та Кримський Мирослав — К-2, 200 м — І місце
Крицький Назар та Шепко Артем — К-2, 200 м — ІІІ місце