Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Перевозка рояля, правила та вимоги до транспортування

 

 

Як відбувається перевозка рояля з урахуванням особливості перевезення. Як відбувається перевезення роялю згідно правил транспортування та правил безпеки. Які вимоги до перевезення існують та що варто знати.


Як відбувається перевозка рояля


В першу чергу, варто розуміти, що у рояля є два положення: робоче, в якому на ньому грають, та транспортне в якому відбувається перевезення роялю. Тобто, для того щоб перевезти рояль, його треба перевезти в транспортне положення, це означає розібрати. Спочатку знімають ліру, механізм з педалями котрий розташований під музичним інструментом. Далі знімають пюпітр, на який кладуть ноти, та верхні кришки (над клавіатурою та над рамою зі струнами), але кришки знімати не обов’язково, просто це змога зменшити вагу роялю.


Тепер бажано запакувати в плівку та картон (подекуди використовують повсть), що правда, дехто економить та не використовує засоби пакування, що збільшує ризики пошкоджень.

 


Далі знімають ніжки, на який стоїть рояль, їх треба знімати в суворій послідовності не порушуючи послідовність. Першою знімають ту, котра знаходиться в куті, в якому зустрічається рівний бік та клавіатура. На цій стороні іноді конструкцією передбачені спеціальні лижі для перевезення роялю, два бруса вздовж всього музичного інструменту. Іноді додатково застосовують додаткові лижі. Тепер, рояль обережно ставлять на рівний бік та знімають інші дві ніжки, їх послідовність не обов’язкова. В деяких конструкціях вони на різьбі, та просто викручуються, але в більшості музичних інструментів сучасності за пазах з фіксатором. З цього моменту і відбувається перевозка рояля, бо всі попередні етапи більше схожі на підготовку до перевезення роялю.


Перевозка роялю відбувається тільки в вертикальному положенні, горизонтально можна перенести лише по кімнаті.


Професійні перевізники застосовують спеціальну тачанку, тож по кімнаті та коридорах можна котити на тачці. Якщо підлога деформована та має багато перепадів висоти використовують такелажні ремені. Також як і для спуску та підйомі сходами використовують такелажні ремені. Незважаючи на те, що з боку може здатися, що все легко та просто, на справді це не так. У професійних вантажників все легко, тому, що у них досвід, фізичні навички та підготовка. Вони знають, як підійти до музичного інструменту, де тримати та які ризики можуть виникнути.

 


Правила перевезення роялю


На справді правил не так вже і багато, але вони важливі. Саме вони дозволять уникнути пошкоджень як музичного інструменту, приміщень, по яким буде транспортування та травм людей які будуть задіяні в перевезенні.
1. Ліра завжди знімається, навіть, якщо треба перенести по кімнаті не переводячи в вертикальне положення.
2. Першою знімають ногу в куті де перетинається рівний бік та клавіатура.
3. До перил та до кута повороту несуть нижньою частиною, не кришкою, не струнами.
4. Не можна квапилися, також не варто занадто повільно виконувати перевезення.
5. Перевезення роялю з застосуванням сходів, один вантажник (чи пара, коли задіяні чотири людини) завжди йде внизу, другий згори. В жодному випадку не по боках.
6. При прямуванні сходами, ставити для відпочинку можна лише на міжповерховому майданчику, на рівну підлогу. В жодному випадку не на сходах.
7. При прямуванні сходами темп задає людина яка йде спиною вперед.
8. Якщо відчуваєте втому, варто заздалегідь попередити та відпочити на майданчику поверху.
9. При завантаженні у вантажівку, рекомендовано рояль прив’язати до борту. Вантаж, має бути надійно зафіксованим.


Джерело Груз Ок

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олександр Вівчарик

Про перейменування вулиць в Смілі

 

 

Ганна МАЛЯР

Про те, як залишатися на звʼязку в критичній ситуації

 

 

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Про наших героїв у тилу, хто відновлює електрику, подає тепло і воду

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Увага: ставок в оренду

26 листопада 2022, 15:24

Здається в оренду ставок біля села Ташлик


Суспільство
Священник УПЦ МП розблокував заварені двері в церкві та продовжує службу

30 листопада 2022, 17:49

Продовження історії про те, як у Моринцях у храмі московської церкви заварили двері: тамтешній піп розблокував їх й править церковну службу.


Цікаво
«Та машина дров, за яку я заплатила, ніколи до мене не приїде»

28 листопада 2022, 17:41

2022 11 28 drovaВиписка з ЄРДР. Тепер вона в мене нарешті є — добута потом, кров'ю і боями.
Страшенно не хотіла писати цього посту, але мушу. Заплющую очі, стискаю зуби і — вперед, помчали.


Афіша
19 листопада у бібліотеці вчитимуть розпису еко-сумок

17 листопада 2022, 12:26

2022 11 17 sumkaУ суботу, 19 листопада, о 14.00 у міській центральній бібліотеці ім.Олени Журливої відбудеться лекція з екології та мaйстер-клас з розпису еко-сумок.