Цікаво
- Деталі
-
Цікаво
-
28 липня 2022, 17:29

Якісне збалансоване харчування для кішки – важлива умова її повноцінного зростання, розвитку, відмінного зовнішнього вигляду шерсті. Раціон для певного вихованця складається після його огляду, обстеження ветеринара, з урахуванням активності, віку, ваги, стану здоров'я, умов проживання тварини. Рекомендується купити сухий корм для кішок в інтернет-зоомагазині "PetsLike" за доступною вартістю.
Кішку вважають хижаком, тому вона має вживати білок тваринного походження. При недоотриманні білка, мікроелементів, амінокислот, вітамінів організм її виснажується, порушується нормальний стан здоров'я, з'являються різні захворювання. Тому важливо для тварин їсти збалансовану їжу, приготовану з якісних інгредієнтів, розроблену спеціально для них.
Сухий котячий корм
Багато хто використовує сухий корм, доповнюючи основну їжу. Але для повноцінного раціону сухого корму та додавання води для пиття достатньо для насичення тварини. При повноцінному систематичному вживанні даного корму щодня, потреба та норма корисних речовин буде достатньою для їхнього поповнення, нормального здоров'я кота.
Згідно з денною нормою, щодня мають поповнюватися вітаміни, мінерали, жирні кислоти, мікронутрієни. Тільки якщо сухий корм повнораціонний, збалансований, придатний до щоденного вживання (це має бути зазначено на його упаковці), вихованець отримає важливі для організму корисні речовини. Котячий сухий корм може запобігати появі зубного каменю.
Для поповнення водного балансу організму у тварини повинна бути завжди чиста, свіжа вода в мисці. Коли кішка п'є недостатньо, сухі корми слід розмочувати чи переходити на вологий корм.
Вологий корм для кішки
Підбираючи оптимальний вид вологого корму, враховують частоту та кількість його вживання вихованцем. Зазвичай цю їжу використовують як повнораціонні корми, щоб не допустити нестачі мінералів, вітамінів в організмі. Або як ласощі, як доповнення до основного, консерви можна змішувати з сухим кормом, насипаючи в окремі миски. У ньому міститься багато корисних елементів для денного раціону: амінокислоти, інгредієнти продуктів тваринної та рослинної сировини, вітаміни А, Д, Е, К, таурин, марганець, мідь, залізо, кислоти омега -3 та 6. У складі корму спочатку має стояти м'ясо (таурин), організм кішки самостійно поповнювати його не може. Ця речовина служить для поліпшення зору, нормальної роботи серця тварини.
Залежно від породи, віку, ваги, стану здоров'я кішки, в раціоні крім сухих і вологих кормів використовують такі види: натуральне харчування, їжа «зі столу», ласощі.