Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Борислав БЕРЕЗА

 

екснардеп, боєць ЗСУ


Про корупцію, лицемірство та піар влади


–Коли пост про корупцію, лицемірство та піар влади під час війни, лайками підтримують десь 3-5 сотен людей, то це наштовхує на думки про те, що це проблема. Так, одні боятся проявити свою позицію, бо вони якось залежні від влади, а влада та прислуга дуже мстиві. Другим це не цікаво, тому що вони не розуміють, як це пов'язано з їх поганим життям. Треті не можуть, бо в них "корпоративна етика" і вони держслужбовці, але при зустрічі вони дуже гаряче будуть підтримувати мої пости. Але не публічно. Є і такі, які вважають, що не начасі. Корупцією займатися на часі, а говорити про неї зась. І це мотивує зробити висновки. Бо якщо лише 10% від тих, хто бачив допис підтримують боротьбу зі всім цим, то може дійсно час зупинитися та дати людям можливість жити так, як вони звикли - з корупцією у владі, з дурнями та кумами на посадах, з злодіями, злочинцями та агнтами РФ у СБУ, ГПУ та МВС? Все це мене більше демотивує ніж тиск зі сторони Банкової та силових структур.
Нещодавно я випадково зустрівся з одним політологом. Почали балакати про різне. Він сказав, що не вірить в те, що я назавжди піду з політики. А потім добавив, що мені просто треба відпочити, вирішити питання зі здоров'ям, відновитися і тоді... Бо він вважає, що якщо людина прийшла у владу не за баблом, а бачить якусь свою місію у цьому, то вона буде намагатися цю місію довести до кінця. На все це я відповів йому прислів'ями мого батька "Можна коняку привести на водопій, але неможливо примусити його пити". Так само і з людьми. Я ж не можу за них бажати жити, як цивілізовані люди, більше ніж вони самі. І той політолог зрозумів мене.
Так от, я можу сказати словами Лі Кван Ю "Якщо неправильно керувати країною, всі розумні люди поїдуть". А поїхати можна з різних причин. І за 30 років країною так накерували, що вже залишилося менше половини, ніж було раніше. І це ж не лише через війну. Так, я теж був у владі і робив все можливе, щоб змінити систему. Але наш розумний нарід кожен раз обирає таку владу, у якій бажаючих справді змінити країну на краще не дуже велика кількість. Так було і в моєму скликанні. Я не зміг зробити те, що хотів, але відпрацював так, що за мою роботу у ВР, ПАСЄ, комітетах та у двох комісіях мені ніхто не може поганого слова сказати. Я зробив все можливе. І не лише я один. Виборцям здалося цього замало. Вони обрали інших. І це було б нормально, якщо б ці інші були кращі. Не сталося. Але я впевнений, що у наступному скликанні ВР наш виборець зможе довести, що можна обрати ще гірших. Тому і не хочу приймати у цьому участь.
А реакція фб-спільноти на майже всі пости про корупцію мене ще більше переконують. Чи є в мене сподівання на те, що ситуація може змінитися? Швидко змінитися може, лише на рівні статистичної похибки. З часом може. Тому що толерантне сприйняття корупції, навіть зараз, - це запорука поганого життя громадян. І я бачу, що так все і є. Зміниться сприйняття корупції у українців - придуть позитивні зміни і в життя. Без цього нічого не вийде. І не треба казати, що є корупція і в інших країнах. Так корупція є всюди, але сприйняття її різне. В одних країнах, як у нас, до неї дуже толерантне відношення, а в США, Британії, Естонії або Ізраїлі корупція сприймається, як ворог країни та суспільства і з нею борются. Відчуваєте різницю? А якщо ще порівняти рівень життя в Україні та у цих країнах? Отож! Вибачте, що не стримався і все написав. Але я від щирого серця. Бо якщо мовчати, то нічого не зміниться.

Із допису у ФБ

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Василь ЗИМА

Про те, що ця війна довела раз і назавжди: сильна рука нікого не врятувала, врятували руки

 

Ірина КАПТУР

Про те, що на фронті треба маскувальні сітки, мʼякі ноші, авто, а не окопні свічки

 

 

Валерій ЗАЛУЖНИЙ

Про День українського добровольця

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
За два минулі місяці область сплатила більше 279 млн грн місцевих податків

28 березня 2023, 14:25

З початку року платники податків області, і нашого району зокрема, сплатили до місцевих бюджетів понад 279,1 млн грн місцевих податків і зборів.


Суспільство
Новосформований батальон тероборони розпочав свої навчання

29 березня 2023, 17:31

2023 03 29 navchВ області триває бойове злагодження новосформованого батальйону тероборони.


Цікаво
Зроблено крок на шляху очищення від маркерів «русского міра»

29 березня 2023, 18:51

2023 03 29 pamУ нашій країні зроблено вирішальний крок на шляху очищення від маркерів «русского міра» і повної деколонізації публічного простору.


Афіша
Не пропустіть 17 березня концерт-феєрію ЗАЧАРУЙ

16 березня 2023, 12:23

2023 03 16 zacharУ Смілянському міському будинку культури відбудеться концерт-феєрія "Зачаруй".
У програмі: музичні перлини українських та зарубіжних композиторів 20-21 століть