Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

710 60 без адреси

 

 

Цікаво

Денис ІВЛЄВ

Ivlev

 

кандидат у депутати Балаклеївської ОТГ від ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

 

Сила Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» - в команді однодумців

 

- Я Івлєв Денис Валерійович народився 04.04.1984 року. Отримав повну вищу освіту за спеціальністю лісове та садово-паркове господарство, за фахом і працюю головним лісничим Держаного підприємста "Смілянське лісове господарство". Маю прекрасну кохану дружину та двоє чарівних дочок.
З початку 2019 року я є депутатом Балаклеївської об’єднаної територіальної громади. Балотувався безпартійним, але швидко зрозумів, що у сучасних реаліях один у полі – не воїн, і слід вибудовувати команду однодумців. Ми об’єдналися з людьми з якими у нас спільні цінності – чесна праця й бажання робити кращим свій дім, свою громаду.
Таким чином, ми зробили більшість, які успішно вибудовували роботу й реалізовували проєкти на користь громади. Про ефективність нашого об'єднання — говорять наші справи.
- Ми оптимізували земельний фонд ОТГ. Розробили механізм оренди землі, який приніс у бюджет додаткових триста тисяч гривень за рік. Попіклувалися, щоб наші учасники АТО отримали обіцяні державою й заслужені земельні ділянки;
- Провели реконструкції доріг селищного значення;
- Разом з іншими депутатами облаштували заїзд до пляжу (на вулиці Комарова), зокрема підсипали дорогу та зробили тверде покриття;
- Вибудували діалог з громадськістю. Наші депутати – це люди, які захищають інтереси односельців в раді, допомагають розв'язувати щоденні проблеми й виступають голосом громади.
Левова частка депутатів, які представляли монобільшість у громаді йдуть на місцеві вибори 25 жовтня під стягом Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ», ми обрали саме цю політичну силу, адже впевнені, що розв'язувати проблеми на місці може лише СВОЯ партія, яка сформувалася й активно працює на рідній Черкащині.
ВО «ЧЕРКАЩАНИ» - складаються зі спеціалістів різного напрямку, тут зібрані люди, які уособлюють Балаклеївську об'єднану громаду – вчителі, лісівники, інженери й управлінці, люди, які їздять цими дорогами, відправляють дітей у місцеві школи й піклуються про їх безпеку, тому нам не байдуже, хто буде розбудовувати нашу громаду наступні п'ять років.
Місцеві вибори – це гарна можливість побудувати команду СВОЇХ людей, на усіх вертикалях влади, яка буде піклуватися проблемами СВОЄЇ громади, району, області.
Тому закликаю вас голосувати за СВОЇХ!
ІВЛЄВ ДЕНИС,
свій головний лісничий,
кандидат у депутати Балаклеївської ОТГ

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Анатолій СЕМИНОГА

 

Чим відрізняються ВО «ЧЕРКАЩАНИ» від інших партій 

Марина КЕЛЬВИЧ

 

Про себе і команду ВО "ЧЕРКАЩАНИ"

 

Олег КНИЖ

 

Майбутнє нашого міста ми створимо разом 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
День обіцяє бути погожим

29 жовтня 2020, 08:25

2020 10 29 pogoda

Ще один день смілянської золотої осені обіцяє бути погожим та достатньо теплим.


Цікаво
Будуть по-новому видавати автомобільні номери

28 жовтня 2020, 18:32

2020 10 20 nomeru

Уряд вирішив кардинально змінити «номерну» схему в Україні.


Афіша
25 жовтня о 19.00 відбудеться зустріч з поетесою Юлією БЕРЕЖКО-КАМІНСЬКОЮ

22 жовтня 2020, 17:27

2020 10 22 zystrich

Цієї неділі, 25 жовтня, після того, як всі проголосують, о 19.00 можна відпочити душею – поспілкуватися онлайн з успішною жінкою – поетесою, журналістом, редакторкою Юлією БЕРЕЖКО-КАМІНСЬКОЮ.