Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Цікаво

Насіння закладають у період висхідного Місяця

2020 02 04 sadzunci4

 

Біодинаміка — наука, яка досліджує вплив Космосу на природу. Допомагає вирощувати овочі і фрукти, дотримуватися сівозмін, які забезпечують збереження родючості ґрунтів.
Біодинаміка проти застосування хімікатів. Господарям слід використовувати компост, зелені добрива, перегній, рідкі добрива з рослин. Такі препарати відновлюють ґрунт, збільшують урожай, забезпечують високу поживність плодів, стійкість рослин до шкідників і хвороб, покращують якість плодів та здатність до зберігання.
За законами біодинаміки, рослини підкорені чотирьом стихіям: земля, вода, повітря-світло, тепло-вогонь.
Посівний календар складений за правилами біодинаміки. Застосовуючи його, можна отримати добрий урожай, ефективніше спланувати сезонні роботи.

 

2020 02 04 sadzunci

 

2020 02 04 sadzunci2

 

2020 02 04 sadzunci3


У період низхідного Місяця життєдайні сили спрямовані від Сонця до землі. Тоді знижується надземна активність рослини. Розвивається коріння. У ґрунті підвищується життєдіяльність мікроорганізмів, вони відновлюють родючість. У цей час рослини укорінюються на новому місці, стимулюється утворення плоду. Низхідний Місяць сприятливий для висаджування розсади і цибулин, закладання компостів, культивації землі, заготівлі деревини.
У період висхідного Місяця життєдайні сили спрямовані від Землі до Сонця. У цей період пробуджується насіння, підвищується рух соку. Слід готувати ґрунт до сівби. Варто визначити, до якого типу належить рослина, яку плануєте виростити. Перевірте в таблиці календаря, чи правильний день. Він сприятливий для висівання, обрізки кущів і дерев, щеплення рослин, косіння трав на зелений корм, заготівлі дров.
Як користуватися таблицями. Усі культури розділяються на групи — корінь, лист, квітка, плід. Приклади такого поділу вказані в таблиці.
Для коренеплодів — дні кореня сприяють кращому розвитку підземної частини у редиски, редьки, брукви, цукрового і червоного буряка, селери, моркви, картоплі, цибулі тощо. Ці дні забезпечують найбільший урожай і краще зберігання.
Для листкових рослин — ці дні сприяють кращому розвитку листової поверхні у всіх видів капусти, кормових рослин, шпинату, спаржі, петрушки, листової зелені та салату. Дні листа підходять для сівби та догляду за рослинами і не підходять для збору врожаю. Для квітучих рослин — дні цвіту сприятливі для сівби і догляду за всіма квітковими рослинами, а також для прополювання. Квіти, зрізані в ці дні, мають найсильніший аромат, довго зберігаються. Засушені — не втрачають повну гамму барв. Олійні рослини і броколі також краще збирати в дні цвіту.

Для плодових рослин — ті, що вирощують на насіння: кабачки, гарбузи, томати, кукурудза, сочевиця, горох, соя, квасоля, а також ярі та озимі злаки. Посіяні в ці дні олійні забезпечують найвищий урожай насіння, а також вихід олії.
Слід уникати робіт у несприятливі дні.

 

Джерело: "Gazeta.ua"

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

Про те, яким повинен бути мер

 

 

Валерія БАНДУРКО

Bandyrko

 

 

Про День родини

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Вирішували, як запобігти загибелі людей на водних об’єктах Сміли

11 липня 2020, 14:04

2020 07 11 vodaНа засіданні комісії з питань ТЕБ та НС обговорювали питання загибелі і травмування людей на воді.


Цікаво
У Легедзиному відкрилася трипільська експозиція

11 липня 2020, 15:38

У селі Легедзине Тальнівського району відкрився для відвідувачів державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура».


Афіша
11 липня відбудеться фінал першого Кубку між футбольними командами ОТГ Смілянщини

10 липня 2020, 09:25

2020 07 07 futbol

11 липня о 17.00 на футбольному полі села Ротмістрівка відбудеться фінал розіграшу першого Кубку з футболу – 2020 між командами об’єднаних територіальних громад Смілянського району.