Цікаво
- Деталі
-
Суспільство
-
08 травня 2026, 09:22

Зараз вони говорять своєю мовою і мовою росії. Але вони обовʼязково опанують українську , щоб швидко адаптуватися .
Вони будуть жити в спокої і в гарних містах , які захищають наші хлопці і дівчата .
Завезення цих іноземців у нашу країну -це частина гібридної війни , розшарування суспільства зсередини .
Тоді , коли росія набирає найманців , платить їм великі гроші , щоб ті йшли вбивати українців , в нас найкращі хлопці і дівчата гинуть , щоб захистити добробут так званих «працівників », які мають відбудовувати Україну ?
Тоді , коли в країні відбувається тотальне скорочення кадрів , так звана «оптимізація», і наші люди залишаються без роботи , бо немає чим платити , для чужинців гроші знаходяться , і то не малі -від 800 доларів.
А може варто б було подумати , як допомогти українцям, зберегти роботу , підтримати малий і середній бізнес ,згадати про тих , хто від початку війни тримає фронт і тил в Україні ?
Агов! Що ми відбудовуємо? Нам потрібно спочатку перемогти москаля і закінчити війну ! Зараз особливо важко , тому всі сили мають йти на те , щоб зберегти наших воїнів і допомогти фронту , підняти мотивацію і забезпечити фронт необхідним ! Купа запитів , які закривають виснажені волонтери !
За що воюють найкращі ? За те ,щоб заробітчани спокійно собі плодилися в Україні , заробляли гроші і прогулювали їх в кабаках ? Це не дешева робоча сила , тому що їм платять більше ніж нам , це не професіонали , які мають цінність , це не зрозуміло що …
Це не ситуація -це вже проблема , яка за якийсь час створить дуже великі протистояння у нашому суспільстві . Як зберегти українську націю , коли на всіх рівнях її знищують ?
Хто це робить ?
Ті , кому Україна не потрібна .
Для повного щастя нам тільки цих красенів і бракувало ….
Ірина Плахтій, магістр психології, засновниця бренду та ТМ «Співавтор успіху»