Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Нинішнього керманича Сміли звинувачують у фінансових оборудках

Колишні друзі та соратники Олексій Цибко та Віктор Федоренко розсварилися. Колись ще не вигнаний мер привселюдно обнімав пана Федоренка, вітаючи з посадою секретаря міської ради. А тепер між ними пробігла чорна кішка.
Та це й не дивно, адже нині Смілою керує добродій Федоренко, а законний міський голова прозябає у відставці. Явна несправедливість!
Щоб секретар міської ради не забув, що він сидить у чужому владному кріслі, «відставлений» мер Олексій Цибко завдав потужного удару по репутації пана Федоренка.
І звинуватив його у фінансових махінаціях. Нібито Віктор Антонович виплатив з міської казни за невиконану підрядником роботу майже сто тисяч гривень. Така інформація з'явилася у травневому випуску газети «Комітет Народного Контролю» за №9.
Нагадаємо, що це видання виступає друкованим «рупором» Олексія Цибка, а редактором газети є рідний брат колишнього мера.
«...не тільки справедливе обурення, але й осуд викликають дії секретаря Смілянської міської ради В.А. Федоренка, який за далеко не завершені роботи заплатив ТОВ «Едельвейс Лімітед» 97 тис. 499 грн. Причому одним розчерком пера» – пише автор Микола Волощенко.
За його словами, вищеназвана приватна фірма повинна була зробити капітальний ремонт шиферної покрівлі будинку №58, що по вулиці Леніна (нинішня Незалежності). Проте підрядник не виконав обумовлену договором роботу, хоча бюджетні кошти йому перерахували заздалегідь. І зробив це пан Федоренко, власноруч підписавши акт виконаних робіт.
І як результат – гроші міської громади захапав приватник, дах тече, мешканці скаржаться, а влада робить вигляд, що нічого не трапилося. Принаймні, таку версію подає газета.
Звісно, пан Федоренко категорично спростовує всі звинувачення на свою адресу. Тим більше, що Смілянська місцева прокуратура та відділ поліції не виявили ніякого криміналу в діях секретаря міської ради.
Однак пошуки справедливості з боку «відставленого» мера продовжаться, адже пан Цибко дуже хоче повернутися на владний Олімп. А для цього потрібно скомпрометувати в очах смілян нинішнього очільника міста.
І зробити все можливе й неможливе, щоб були «притягнуті до кримінальної відповідальності посадові особи міськвиконкому».


Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Густий чорний дим налякав смілян: горіло сіно на Плоскому

19 серпня 2026, 11:29

2026 08 19 pogegaЗ 16:00 до 17:00 18 серпня у Смілі місцеві жителі помітили велику густу хмару чорного диму, яку було видно з різних мікрорайонів міста.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.