Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Штучні квіти «б’ють» смілян по кишені

2016-05-07-3Напередодні поминальних днів у Смілі розпочалася «масова істерія з купівлі штучних квітів на поминки».
Саме так у соціальних мережах деякі сміляни назвали ситуацію, коли люди змушені купувати втридорога штучні квіти на могилки своїх рідних.
«Розпочалася щорічна масова істерія з купівлі штучних квітів на поминки. В магазині з цікавості запитав, скільки коштує гілочка штучних - відповіли 65 грн.
Мама дарагая!!! Ви шо, чьокнулись? Собівартість цієї гілочки не перевищує 5 грн!!! Щоб мені покласти на 7 могилок моїх рідних - треба 455грн. на самі ці гілочки+цукерки і всьо такоє», – обурюється один із користувачів соціальної мережі «ВКонтакте».
Утім, це справедливе обурення багатьох смілян різким зростанням цін (і не лише на штучні квіти) так і залишиться звичайним спалахом негативних емоцій та, на жаль, не призведе до якогось конкретного результату.
Адже змусити продавців чи власників точок знизити ціни на продукти і товари аж ніяк не вдасться – пояснюють в адміністрації смілянського центрального ринку. Є попит і є пропозиція – такі невмолимі закони ринкової економіки.
Наразі ціни на штучні квіти коливаються від 10-12 гривень і до ста гривень (за віночки з траурними стрічками).


Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Штрафи автоматично: у Смілі запускають камери автофіксації

19 серпня 2026, 10:26

2026 08 19 kameriВодіям у Смілі варто бути уважнішими на дорогах. Уже з 20 серпня у місті запрацюють два нові комплекси автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.