Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Невелику ділянку черкаської дороги полагодять за 65 млн. грн

Служба автомобільних доріг у Черкаській області за результатами тендеру замовила ПП “Шляхбуд” поточний середній ремонт автодороги державного значення Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань за 65,03 млн. грн., повідомляє «Економіка сьогодення».
Підрядник повинен відремонтувати правий проїзд траси на ділянці км 41 + 265 – км 48 + 985 довжиною 7,72 км. Таким чином, ремонт в середньому коштує 8 млн. грн. за кілометр.
Згідно з технічним завданням, потрібно облаштувати земляне полотно, дорожній одяг, з’їзд на км 46 + 700, майданчик на км 46 + 493 і огорожу, нанести розмітку та встановити знаки.
Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ “Трансбудмеханізація”.
З 2008 р ПП “Шляхбуд” отримало підряди на загальну суму 165,52 млн. грн.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Густий чорний дим налякав смілян: горіло сіно на Плоскому

19 серпня 2026, 11:29

2026 08 19 pogegaЗ 16:00 до 17:00 18 серпня у Смілі місцеві жителі помітили велику густу хмару чорного диму, яку було видно з різних мікрорайонів міста.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.