Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

У січні митниця нашого краю перерахувала до бюджету майже 300 мільйонів гривень

2019 02 23 митниця

 

За січень черкаська митниця перерахувала до бюджету 274,8 млн. гривень податків. Це на 3,3% або на 8,8 млн. грн. більше за відповідний показник січня минулого року.
Про це повідомляє прес-служба головного управління ДФС у Черкаській області.
Обсяги обсяги оподаткованого імпорту у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року:
за ваговими показниками – зменшилися на 36% (на 22,7 тис. тонн) та склали 40 тис.тон;
за вартісними показниками – зменшилися на 14,6% (на 168,7 млн.грн.) та склали 984,2 млн.грн. (35,3 млн.дол. США).
Збільшилися обсяги наступних бюджетоформуючих товарів, порівняно з січнем 2018 року: авто (8703) – на 65 822 тис.грн.; хімічні сполуки – на 8360 тис.грн; насіння кукурудзи для сівби – на 5130 тис.грн., а також добрива, банани та цитрусові.
Нагадаємо, за 2018 рік Черкаська митниця ДФС перерахувала до Державного бюджету України 2 млрд. 829 млн. 695,5 тис. гривень податків і зборів. Це на 6,5% або на 173 млн.грн. більше за показник 2017 року.
Також минулого року було встановлено 206 порушень митних правил та від правоохоронної діяльності митниці перераховано до бюджету 1,3 млн. грн.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олена ЗВАРИЧ

Zvarich

 

 

Про дітей і війну

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

Про те, як дві медійні особи нормалізують насилля над тваринами

 

 

Віталій ПОРТНІКОВ

Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Українцям пояснили, як докупити страховий стаж для пенсії

23 травня 2026, 13:25

2026 05 23 stagУкраїнці, яким не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію, можуть самостійно його докупити. Така можливість дозволяє зарахувати до стажу періоди, коли людина офіційно не працювала та не сплачувала єдиний соціальний внесок.


Суспільство
Вступна кампанія-2026: коли подавати документи та що потрібно знати абітурієнтам

26 червня 2026, 17:45

Міністерство освіти і науки України оприлюднило основні правила та календар вступної кампанії-2026. Майбутнім студентам радять заздалегідь визначитися зі спеціальністю та закладом вищої освіти, а також уважно стежити за термінами подання документів.


Цікаво
Двоє людей витратили майже пів життя на те, щоб зібрати колекцію світового рівня

24 червня 2026, 17:37

2026 06 04 kolНаприкінці XIX століття Богдан і Варвара Ханенки мали одну проблему, про яку більшість людей могла лише мріяти.


Афіша
У Смілу завітає «Парк Дивотварин» для дітей

11 червня 2026, 15:27

2026 06 11 park13-14 червня Міський парк культури і відпочинку у Смілі перетвориться на великий інтерактивний простір для дітей та родин — «Парк Дивотварин» створений разом із Кернел.