|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 17:45 26 червня 2026, 09:29 |
ЕкономікаОблгази продовжують незаконно нараховувати додаткові обсяги газу споживачам
Оператори газорозподільчих мереж незаконно нараховують українцям додаткові обсяги газу. Водночас Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг заборонила робити це. Про це повідомляє Gazeta.ua. "Оператори ігнорують заборону Нацкомісії і продовжують незаконно донараховувати споживачам додаткові обсяги газу, застосовуючи коефіцієнт приведення до стандартних умов. НКРЕКП ініціює позапланові перевірки операторів газорозподільних мереж та перевірку облгазів. Намагається отримати дозвіл на ці перевірки у Державної регуляторної служби", повідомили у прес-службі Нафтогазу. НАК "Нафтогаз" рекомендує українцям оплачувати виключно спожитий газ за лічильником. "Якщо в платіжці є незрозумілі донарахування, пишіть скаргу до газзбуту з вимогою перерахувати обсяги газу", - наголосили у НАК.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||
Коментарі