|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 17:45 26 червня 2026, 09:29 |
ЕкономікаЩо винен - оддати повинен
Ну, ніяк не вдається у Смілі погасити довготривалу заборгованість по зарплаті, що складає понад 9 мільйонів грошей. Про це повідомили на черговому засіданні комісії з питань контролю за виплатою та погашенням заборгованості із зарплати, забезпечення страхових внесків до Пенсійного Фонду та своєчасного надходження до бюджетів всіх рівнів. Втішило єдине: повністю виплачено заробітну плату колективу міського РЕМ. Безперечно, в цьому немає якоїсь заслуги комісії: просто - на просто черкаський «Азот» почав жваво гасити заборгованість обленерго. На жаль, цього не скажеш про МСЧ - 14. Крім того, понад 2 млн. грн. (в сукупності) заборгували Смілянське спеціалізоване конструкторське бюро, приладобудівний завод «Райдуга», КЖВП «Наш дім» та радіоприладний завод «Оризон».»Лідером», як і раніше, залишається ТОВ «Еліт», котрий майже три роки тому призупинив свою виробничу діяльність. Його заборгованість становить понад 3,5 мільйона. Дмитро Палій
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||