Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Торік платники податків області сплатили до бюджету 20 мільярдів гривень

 

 

Платниками податків нашої області за 2022 рік до бюджетів усіх рівнів сплачено 20 мільярдів гривень податків, зборів та платежів.
Про це повідомляють в обласній податковій службі.
«У порівнянні з 2021 роком до бюджетів спрямовано на 21,6 %, або на 3,6 мільярди гривень податків більше», – зазначає виконуючий обовʼязки начальника головного управління ДПС у Черкаській області Сергій Гришко.
За його словами, до державного бюджету України сплачено 8,5 мільярдів гривень, що на 20,3 %, або на 1,4 мільярди гривень більше у порівнянні з показником за відповідний період минулого року.
Також місцеві бюджети нашої області отримали 11,6 мільярди гривень, що на 22,6%, або на 2,1 мільярд гривень більше ніж в 2021 році.
Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 10,9 мільярдів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 61,5%, або на 4,2 мільярди гривень більше у порівнянні з показником 2021 року.
Сергій Гришко висловив подяку платникам податків Черкащини за добросовісне виконання ними конституційного обов’язку – сумлінну сплату податків, адже це вклад кожного в перемогу України.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

Про те, як дві медійні особи нормалізують насилля над тваринами

 

 

Віталій ПОРТНІКОВ

Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії

 

Сергій ОСОКА

osoka

 

Про борщ із буряковою гичкою

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Українцям пояснили, як докупити страховий стаж для пенсії

23 травня 2026, 13:25

2026 05 23 stagУкраїнці, яким не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію, можуть самостійно його докупити. Така можливість дозволяє зарахувати до стажу періоди, коли людина офіційно не працювала та не сплачувала єдиний соціальний внесок.


Суспільство
12 років тюрми отримав агент рф, який готував підпали об'єктів Укрзалізниці на Черкащині

16 червня 2026, 16:26

2026 06 16 pidpЗа доказовою базою Служби безпеки тюремний строк отримав російський агент, якого СБУ викрила у липні 2024 року на підготовці серії диверсій в Черкаській області.


Цікаво
Сезон відпусток: як і де відпочиватимуть українці

16 червня 2026, 17:21

2026 06 16 vidpЦьогорічний сезон відпусток уже в розпалі, й туроператори фіксують стрімке зростання попиту на подорожі. Українці стали більш завбачливими у бронюванні готелів, а їхні вимоги до якості сервісу — як дома, так і за кордоном — помітно зросли.


Афіша
У Смілу завітає «Парк Дивотварин» для дітей

11 червня 2026, 15:27

2026 06 11 park13-14 червня Міський парк культури і відпочинку у Смілі перетвориться на великий інтерактивний простір для дітей та родин — «Парк Дивотварин» створений разом із Кернел.