Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Вперше за часи Незалежності Сміла буде недотаційною громадою

 

 

Одне з головних завдань реформи децентралізації — створення громад, які могли б самі себе утримувати. Після місцевих виборів громади отримали більше повноважень та ресурсів, щоб забезпечити сталий місцевий розвиток і надавати якісні послуги.
Зробити громаду успішною, розвинутою і такою, яка може сама для себе заробляти – основна мета місцевої влади. На цьому принципі будується і бюджет громади.
Міський голова Сергій Ананко коротко прокоментував основні відмінності бюджету нашого міста у 2023 році. Бюджет-2023 - збалансований. У ньому забезпечено фінансування всіх комунальних установ, повністю передбачено виплати зарплат та оплату комунальних платежів.
Вперше у 2023 році Сміла буде недотаційною громадою. Дохідна частина збільшена на 64 млн грн. у порівнянні з бюджетом минулого року.
У бюджеті передбачено використання вільних коштів, які підуть на розвиток міста. Після Перемоги міська влада планує продовжити фінансувати ті об’єкти, які потрібно реставрувати: це дороги, тротуари, ремонт Центральної площі, роботи з благоустрою.
У лютому 2023 року депутати повернуться до детальнішого розгляду і обговорення бюджету розвитку.
У бюджеті-2023 створено резервний фонд у розмірі 12 млн грн.
Бюджет прийдешнього року, як і нинішнього, буде прибутковим.
Сергій Ананко підкреслив, що за рахунок прибутків місто Сміла активно допомагає Збройним Силам України. Цього року з бюджету нашого міста виділили більше 22 млн грн. на потреби ЗСУ та інших формувань, які задіяні в обороноздатності нашої держави.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Сергій РУДИК

Про депутатів від проросійських партій – опоблоки, шарії, комуністи

 

 

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
У Ротмістрівці слухали лекцію про щасливих людей

06 лютого 2023, 13:41

2023 02 06 lekcУ центрі надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради для студентів- першокурсників Університету ІІІ віку провели лекцію ,,Сім ознак щасливої жінки''.


Суспільство
Бабак спрогнозував, що весна настане у середині березня

06 лютого 2023, 17:30

2023 02 06 babakДнями у світі відзначали День бабака. Традиційно в цей день бабак Тимко ІІІ, який мешкає на біологічній станції Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, дає прогноз на весну.


Цікаво
У космос і назад лише за 8,5 хвилин

31 січня 2023, 18:28

2023 01 31 spaceКомпанія SpaceX опублікувала дуже ефектний ролик, який демонструє першу космічну місію 2023 року. На ньому можна побачити зліт та посадку ракети Falcon 9.


Афіша
Дитяча бібліотека запрошує відвідати виставку

10 січня 2023, 16:25

2023 01 10 vistНа початку січня Україна згадувала видатного українського поета Василя Стуса, якому б цьогоріч виповнилось 85 років