Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Черкащина втратила за час повномасштабної війни шістьох дітей

 

 

На початку червня Україна вшановує День пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації. Цей день нагадує нам про тих, хто став невинними жертвами війни. Тільки Черкащина втратила за час повномасштабної війни шістьох дітей.
Як інформують в ОВА, загалом Україна втратила щонайменше 551 дитину. Їхні голоси назавжди в пам’яті рідних. Тож в День пам’яті дітей, загиблих у результаті збройної агресії рф проти України, нагадують дзвіночки символічно розвішані на деревах вихованцями нашого «Теплого дому».
Діти України щодня стикаються з жахіттями війни. Вони бачать її наслідки на власні очі, і ці трагічні події залишають глибокий слід у їхніх серцях. Ці страшні спогади будуть зберігатися у пам’яті нашого народу протягом століть, а світ пам’ятатиме наслідки російської агресії в Україні ще довго.
Ми ніколи не пробачимо смерть безневинних дітей, які мали стати майбутнім нашої держави, але були вбиті російськими бомбами та снарядами, ховаючись в укриттях або намагаючись врятуватися від обстрілів. Кожне втрачене дитяче життя – це невимовне горе для всієї країни.

scroll back to top

t me

 

Дійові особи

Валерія ЯНЕНКО

Про 35-річчя Незалежності України

 

 

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Напередодні 1 вересня у Смілі подарували дітям гарний настрій і шкільне приладдя

28 серпня 2026, 16:24

2026 08 28 ditiНапередодні нового навчального року у Смілі традиційно відбулася акція «У школу з радістю!». Її організовує Служба у справах дітей.


Цікаво
«Я не старію»: історія херсонця, який розвиває туризм на Черкащині

28 серпня 2026, 17:27

2026 08 28 turПереселенець із Херсона — Дмитро Сивак — разом із вихованцями перетворив занедбану ділянку у Шполі на туристичний табір. Там, де колись було звалище, тепер діти вчаться лазити по мотузках, готують кашу на вогнищі й живуть без телефонів. Тут відпочивають діти військовослужбовців та внутрішньо переміщених родин.


Афіша
KOZAK SYSTEM виступить у Черкасах із благодійним концертом

27 серпня 2026, 13:25

2026 08 27 kozakЧеркасці та гості міста матимуть нагоду провести останній літній вечір під живу українську музику та водночас долучитися до благодійної справи. Уже 30 серпня на Соборній площі виступить гурт KOZAK SYSTEM.