Такі збої трапляються. Тому натисніть на клавішу «Відміна» і тримайте її, не відпускаючи. Допоки банкомат нарешті покаже на дисплеї пропозицію відмовитися від операції. Далі, не відпускаючи клавішу «Скасування», іншою рукою натисніть варіант «Да». Тепер ваша карта знову у ваших руках.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.
Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.
29-річному Владиславу Польському присвоїли звання Героя України. За чотири дні до цього він розігнав пікап до 160 кілометрів на годину й без бронежилета помчав полем до двох поранених воїнів, на яких уже полювали російські дрони.