Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Фіксуватимуть, хто і коли переглядав персональні дані українців

 

 

Уряд ухвалив постанова про новий порядок взаємодії між державними реєстрами у системі «Трембіта» та підключення до неї.
Це дозволить системі фіксувати всі перегляди особистих даних українців. Водночас українці зможуть отримувати сповіщення у Дії про запити стосовно їхніх персональних даних.
Така новація дозволить забезпечувати прозору роботу з реєстрами та покращить інформованість населення. Наразі фахівці вже працюють над технічною реалізацією ухвалених змін.
До речі, «Трембіта» – це національна система, яка об’єднує між собою електронні реєстри органів влади та забезпечує зв’язок між ними. Завдяки їй держреєстри обмінюються даними, що дозволяє громадянам отримувати більшість державних послуг онлайн.
Крім того, система сприяє отриманню даних із реєстрів, які відображаються в цифрових документах у Дії.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ірина КАПТУР

Про те, що на фронті треба маскувальні сітки, мʼякі ноші, авто, а не окопні свічки

 

 

Валерій ЗАЛУЖНИЙ

Про День українського добровольця

 

 

Юлія БАРАНЬКО

 

8 березня

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Як українки підтримують бізнес-середовище

26 березня 2023, 15:20

2023 03 26 business ladyВід початку повномасштабної війни тисячі українок вступили до лав ЗСУ, почали активну волонтерську діяльність та допомагають державі на різних фронтах, економічному в тому числі


Суспільство
Талановитий гуморист зі Сміли Олекса Бакуменко

27 березня 2023, 10:30

2023 03 27 BakumНапередодні 98-ї річниці від дня народження неперевершеного майстра гумору і сатири Шевченкового краю Олекси Зосимовича Бакуменка зібралися поціновувачі творчості гумориста та колеги по перу, повідомила завідуюча відділом читального залу ЦМБ ім.О.Журливої Олена Нечипоренко


Цікаво
Валерій Залужний показав, як ЗСУ завдали удару по десантних кораблях окупантів

26 березня 2023, 17:15

2023 03 26 korablГоловнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний показав, як рік тому в порту тимчасово окупованого Бердянська українські сили завдали удару по десантних кораблях окупантів.


Афіша
Не пропустіть 17 березня концерт-феєрію ЗАЧАРУЙ

16 березня 2023, 12:23

2023 03 16 zacharУ Смілянському міському будинку культури відбудеться концерт-феєрія "Зачаруй".
У програмі: музичні перлини українських та зарубіжних композиторів 20-21 століть