Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

“Спіть без мобільника в ліжку, дивіться на небо вранці, пийте вино”, – радить нейрохірург

Нейрохірург Влад Сіуреа розповів все, що потрібно знати про методи стимуляції і відпочинку вашого мозку.

 


«Як нейрохірург, я часто бачу на обличчях своїх пацієнтів страждання. Нейрохірургічні втручання лякають їх більше, ніж самі проблеми. І це нормально.
Мозок – це не той орган, який ми можемо тримати під контролем. Можливо, ви й не знаєте, але мозок також потребує відпочинку і уваги », – говорить він.
Під час відпусток або холодних сезонів у нас виникає спокуса дозволити собі зайве: їсти занадто багато, пити занадто багато, сидіти ночами за комп’ютером, багато курити (це, природно, стосується не всіх), зловживати кавою …
«Мозок ніколи не спить, але є деякі способи дати йому відпочити і стимулювати його. Так, мозок потребує позитивних стимулів », – пояснює нейрохірург і професор.
Саме тому лікар рекомендує спати без мобільного телефону поблизу.
Вранці ви повинні дивитися на небо або просто насолоджуватися пейзажем , щоб стимулювати ваші зорові центри, слухати мелодії , які піднімають вам настрій і пити воду відразу після пробудження.
Їжте помірно, тому що шлунок занадто сильно завантажує мозок. Рекомендується пити червоне вино, тому що воно допомагає очищати капілярні судини в мозку, але не захоплюйтеся , тому що алкоголь атакує нервові клітини.
Менше телевізора (не давайте мозку стати жертвою новин).
«І якщо ви курець, то раз на тиждень влаштовуйте мозку розвантаження. Купуйте одну дійсно якісну і хорошу сигару. А на рахунок пачки сигарет в день – категорично ні! »- додав Влад Сіуреа.
Нейрохірург радить дати нам час на себе. Пошукайте тишу, приведіть думки в порядок і подаруйте собі якусь невинну радість. Догляд за собою теж приносить користь вашим нейронам.
Радість – це справжня їжа для мозку! Чи готові міняти свої звички?

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Переважатиме сонячна, суха та комфортна погода

24 серпня 2026, 06:20

Наразі головним у формуванні погоди Черкащини стане масштабний антициклон з центром над Північним морем.


Цікаво
Лелеки та соняшники: на Черкащині підлітка розмалювала автобусну зупинку

21 серпня 2026, 17:32

2026 08 20 rozmУ селі Поминик на Черкащині, 15-річна Дарія Нечисюк розмалювала автобусну зупинку. Там вона зобразила лелек, соняшники та мальви.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.