Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Як залучити грантові кошти та підтримати бізнес розкажуть смілянським підприємцям

 

 

Для пришвидшення нашої перемоги Україна потребує надійного тилу - сильної економіки. Ключова роль в цьому належить малому та середньому бізнесу, який здатний гнучко пристосовуватися до вкрай складних умов середовища господарювання та здатний допомогти вийти країні на траєкторію стійкого економічного зростання. Вітчизняний бізнес поступово оговтується та демонструє непогані показники зростання. Разом із тим, він, як ніколи, наразі потребує підтримки, зокрема, фінансової. Для цього держава та міжнародні інституції створюють умови для розвитку бізнесу, зокрема і надання грантової допомоги.


11.11.2022 р. о 9.00 в Будинку Культури (2 поверх, малий зал) відбудеться презентація грантових можливостей для бізнесу.


В рамках заходу також будуть продемонстровані приклади успішного досвіду щодо освоєння грантових коштів підприємцями м. Сміли.


Ключовою метою заходу є проведення роз’яснювальної роботи, надання всілякої підтримки підприємцям щодо написання заявок для отримання грантів, допомоги та супроводження в процесі освоєння грантових коштів!
«Сильний бізнес - сильна економіка - сильна громада - сильна Україна»


Запрошуємо діючих суб‘єктів підприємницької діяльності, а також ініціативних людей, які планують її розпочати!

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Сергій РУДИК

Про депутатів від проросійських партій – опоблоки, шарії, комуністи

 

 

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
У Ротмістрівці слухали лекцію про щасливих людей

06 лютого 2023, 13:41

2023 02 06 lekcУ центрі надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради для студентів- першокурсників Університету ІІІ віку провели лекцію ,,Сім ознак щасливої жінки''.


Суспільство
Старшокласник віддав свою чемпіонську стипендію на ЗСУ

07 лютого 2023, 17:22

2023 02 07 stipУчень 10-М класу 7 школи Олександр Чернявський передав волонтерам Смілянської самооборони "Січ" отриману премію в розмірі 3000 грн.


Цікаво
УГКЦ в Україні переходить на новий календар

07 лютого 2023, 18:27

2023 02 07 ugkcЗ 1 вересня 2023 року Українська Греко-Католицька Церква в Україні переходить на новий стиль для нерухомих свят із збереженням чинної Пасхалії.


Афіша
Дитяча бібліотека запрошує відвідати виставку

10 січня 2023, 16:25

2023 01 10 vistНа початку січня Україна згадувала видатного українського поета Василя Стуса, якому б цьогоріч виповнилось 85 років