Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Ярослав НИЩИК

 

 

військовий ЗСУ


Про зброю


- Країна воює 12 років. Всі хто хотів мають дома автомати всіх калібрів, пару кулеметів, патрони, гранатомети, гранати, вибухівку, детонатори.
Ви забули як з вантажівок видавали зброю та боєприпаси в лютому 2022 року?
Чи може цілком таємною є інформація як на Черкащині роздали певну кількість М14 і патронів до них в різні самооборони, а потім деяку, немалу, кількість не змогли повернути?
Якось наприкінці 2024 року я приїхав додому з гранатою Ф-1 в машині. З нею і родиною з'їздив в Карпати. Повернувся на Донбас. І там знайшов споряджену гранату в кишені сидіння. Скільки років я б отримав, якби хтось все ж оглянув машину?
В лютому 2024 я з Волині в Покровськ приїхав з автоматом та 120 патронами на своєму авто. Автомат не був вписаний у військовий квиток. Скільки років я б отримав, якби хто спитав за автомат?
В 2025 році я віз в своєму авто 90 кілограм вибухівки і 120 електродетонаторів з Дніпропетровщини на Донбас. Без жодного документу. Сів би?
Якось я віз своїм авто протитанкові міни. Штук 30. Потім вночі викинули їх з багажника. Я не перевірив. І возив тиждень в машині по Донбасу ТМ-62. А потім з нею поїхав в Дніпро, де виявив її. І повернувся назад.
Якщо я вирішу тримати вдома зброю - держава навряд чи зможе то мені заборонити. Питання лише одне: держава хоче знати про наявність в мене вдома зброї, чи лише підозрювати мене в цьому?


Із допису у ФБ

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
SHE DRIVES ВІДКРИВАЄ НОВИЙ НАБІР ДЛЯ ЖІНОК НА БЕЗОПЛАТНЕ НАВЧАННЯ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ У ТРАНСПОРТНІЙ СФЕРІ

27 липня 2026, 17:31

2026 07 27 vodijkaПроєкт She Drives відкриває новий набір учасниць. З 27 липня до 31 серпня 2026 року жінки можуть подати заявку на безоплатне навчання з подальшим обов’язковим працевлаштуванням за одним із напрямів: водійка автобуса, вантажівки або тролейбуса.


Цікаво
Поки ми купуємо карпатські чаї "з мохом" - в Карпатах страждає екосистема

24 липня 2026, 17:46

2026 07 24 mohТе, що ви бачите на фото в горах - це екологічне варварство. Про це через свої соцмережі говорить "Турінформ Закарпаття".


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».