Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Кошти на ремонт державних доріг будуть під контролем?

Чи підуть кошти, з таким трудом зібрані сільськими радами Смілянщини, на ремонт саме смілянських доріг – це питання хвилювало багатьох депутатів на сьогоднішній сесії районної ради.
Нагадаємо, що капітальний ремонт відрізків автомобільних доріг Сміла-Черкаси, Сміла-Кам’янка, Сміла-Носачів та Сміла-Корсунь буде здійснюватися на умовах співфінансування з державного, обласного та районного бюджетів.
Держава спрямувала на це 214 мільйонів гривень, а з обласного бюджету має надійти 21,4 мільйона гривень – рівно 10 відсотків.
Смілянський район і місто Сміла повинні віднайти 2,3 мільйона гривень – по мільйону 150 тисяч із кожного.
Оскільки в районній казні таких грошей немає, то Смілянщину вже вкотре виручили сільські голови. Вони віднайшли потрібні кошти в своїх куцих бюджетах.
Після гарячої дискусії керівництво району пообіцяло депутатам особисто контролювати використання коштів під час ремонту цих відрізків автошляхів.

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Владислав Польський став Героєм України

22 серпня 2026, 15:38

2026 08 22 Vlad29-річному Владиславу Польському присвоїли звання Героя України. За чотири дні до цього він розігнав пікап до 160 кілометрів на годину й без бронежилета помчав полем до двох поранених воїнів, на яких уже полювали російські дрони.


Цікаво
Лелеки та соняшники: на Черкащині підлітка розмалювала автобусну зупинку

21 серпня 2026, 17:32

2026 08 20 rozmУ селі Поминик на Черкащині, 15-річна Дарія Нечисюк розмалювала автобусну зупинку. Там вона зобразила лелек, соняшники та мальви.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.