Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

Комісія розглянула скарги селян на лікарів

2016-06-24-ком1

Сім скарг від жителів кількох сіл Смілянщини на погане обслуговування в центральній районній лікарні стали підставою для депутатського розслідування.
Тому на останній сесії райради була створена тимчасова комісія щодо вивчення цих звернень. До складу комісії ввійшли депутати районної ради, юристи, медики, економісти.
У деяких скаргах люди прямо звинувачують у бездіяльності та непрофесіоналізмі головного лікаря центральної районної лікарні Зою Зирянову та вимагають її звільнення.
Щоб розібратися у цій заплутаній історії, сьогодні у малому залі райдержадміністрації зібралася ця тимчасова комісія на чолі з Сергієм Тимофієвим.
Він зачитав скарги деяких жителів Ротмістрівки, Носачева, Самгородка, Ташлика, Санжарихи й Ковалихи, які висловили недовіру пані Зиряновій у дуже емоційній формі.
Члени комісії вирішили провести детальну перевірку фінансово-господарської діяльності центральної районної лікарні. Зокрема, використання благодійних внесків і бюджетних коштів, а також вартість медичних операцій.
А голова координаційної ради профспілок Сміли Людмила Хоменко запропонувала конкретизувати скарги людей. А то всі звинувачення чомусь абстрактні, а на деяких зверненнях взагалі відсутні підписи й дати.
Однак рішення комісії щодо тотальної перевірки ЦРЛ та діяльності її головного лікаря викликали законний протест депутата районної ради Віктора Золотоверхого. Він засумнівався, чи має право комісія перевіряти фінансово-господарську діяльність медичного закладу – адже створювалася вона лише для вивчення звернень громадян.
До речі, у кулуарах влади й досі точаться розмови про те, що цю комісію створили лише для того, щоб зняти з посади головного лікаря ЦРЛ Зою Зирянову та звільнити її крісло для іншої людини.

2016-06-24-ком2

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Владислав Польський став Героєм України

22 серпня 2026, 15:38

2026 08 22 Vlad29-річному Владиславу Польському присвоїли звання Героя України. За чотири дні до цього він розігнав пікап до 160 кілометрів на годину й без бронежилета помчав полем до двох поранених воїнів, на яких уже полювали російські дрони.


Цікаво
Лелеки та соняшники: на Черкащині підлітка розмалювала автобусну зупинку

21 серпня 2026, 17:32

2026 08 20 rozmУ селі Поминик на Черкащині, 15-річна Дарія Нечисюк розмалювала автобусну зупинку. Там вона зобразила лелек, соняшники та мальви.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.