Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Прем’єр-міністр України


Про розвиток сучасного залізничного сполучення на Черкащині

 

- Сьогодні разом із заступником керівника Офісу Президента Кирилом Тимошенком, Міністром інфраструктури Олександром Кубраковим і головою Черкаської ОДА Олександром Скічком запустили роботи з електрифікації залізничної дільниці Черкаси — ст. імені Т. Шевченка.
Завдяки цьому проєкту мешканці області отримають нове якісне сполучення з Черкасами. Крім того, це дасть можливість запустити швидкісні електропоїзди з Черкас до Києва з часом в дорозі 2 год. 30 хв.
У подальших планах продовження електрифікації до станції Гребінка. Замість тупикового в транспортному плані обласного центру Черкаси перетворяться на інфраструктурний транзитний хаб. Це дасть імпульс для розвитку бізнесу й економіки області, соціальної та економічної активності громадян.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально