Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

 

керівник Смілянської первинної організації Товариства сліпих


Влада не хоче бачити проблеми сліпих


- Нещодавно, 3 грудня, відзначали День людей з інвалідністю. Дуже прикро, але ніхто з представників влади не звернув уваги на це свято, навіть не зателефонував, не поцікавився, як у період карантину виживають незрячі люди. Про якісь подарунки чи допомогу від влади для Товариства сліпих я взагалі мовчу. Цього не буває роками.
На обліку у Смілянській первинній організації Товариства сліпих перебувають 132 члени – це інваліди 1 і 2 групи. Наше товариство охоплює людей з інвалідністю по зору не тільки Сміли і Смілянського району, а ще й Кам’янку і Городище. І жоден з представників влади цих районів не проявляє інтересу, щоб якось допомогти незрячим людям.
Щоправда ми покладаємо великі сподівання на новообраного міського голову Сміли і депутатський корпус. Можливо, нам вдасться знайти порозуміння і зробити якісь корисні справи для Спілки незрячих людей. 

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+7 #1 Виборець 10.12.2020, 13:05
Пані Наталія, надійтеся на допомогу від влади.
Міський голова --має групу інвалідності, заступник з гуманітарних питань Тетяна Карло--має групу інвалідності. Якщо можновладці хворі, то мають розуміти інших осіб з інвалідністю та допомагати їм.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально