Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

710 60 без адреси

 

 

Moshenskiy

 

місцевий поет, громадський діяч


Про ігнорування безпекою і зараження коронавірусом


- Я Мошенський Сергій Петрович і в мене КОРОНАвірус. Ось вже тиждень як мій сімейний лікар бореться за кожен день мого життя, шукаючи дієві ліки, щоб мої легені не згорнулись в трубочку. А я сидячи на карантині і ковтаючи дорогоцінні пігулки повітря переосмислюю цінності свого життя...
Я не шукаю винних, в тому що сталося - (не шукай причину, вона тебе сама знайде) Весь світ потопає у вірусі, а ми продовжуємо бути безпечними: звинувачуємо Китай, Європу, свою Україну, президента, олігархів, медицину, лікарів, церкву, Бога... тільки не себе. А це як Чорнобильська радіація - її не видно, але вона все одно є і боляче бє нас по кістках. Ми свідомо чи не свідомо продовжуємо порушувати МАСОЧНИЙ режим(інколи із іронією, інколи із сарказмом.) перебуваючи в ГРОМАДСЬКИХ місцях (транспорт, супермаркет, офіс, кафе, шоу - концерти, весілля чи похорон, відвідуючи церкву, порушуємо правила безпеки. І достатньо одному, прийти туди хворого на COVID, хоч він до цього туди ніколи не приходив, А ВИ теж в цей момент прийшли без маски - із 100 чоловік на сьогодні КОРОНАвірус вибере вас. Хіба я не знав, що я перебуваю в групі ризику? Знав. .. Я спокійний, хоча в думках прошу в Бога продовжити ще трішки моє життя, обіцяючи що я ще принесу користь на цій землі. НА ВСЕ ВОЛЯ БОЖА.
і коли Час прийде – спочити хочу у рідній Куцівці,
Де могила прадідів, і церкви дзвіниці.
Щоб коли задзвонять дзвони,
То душа зраділа,
Що не вмерла воля й віра неньки України!
Та я віру у цілющу чудодійну силу молитви, яка ллється щоденно в Куцівському храмі Пресвятої Богородиці (між іншим не одного підняла з того світу), молитву священника на Хресній дорозі разом з сестрами і братами. Віру в наших лікарів, які на голодному пайку, цілодобово стоять на варті нашого здоровя.
Тож БЕРЕЖІМ СЕБЕ І УКРАЇНУ!

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Анатолій СЕМИНОГА

 

Чим відрізняються ВО «ЧЕРКАЩАНИ» від інших партій 

Марина КЕЛЬВИЧ

 

Про себе і команду ВО "ЧЕРКАЩАНИ"

 

Олег КНИЖ

 

Майбутнє нашого міста ми створимо разом 

Авторизуватися через соціальні мережі: