Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

22 вересня 2021, 08:27

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Відбулося велике з’єднання, або що принесе у наше життя нова Віфлеємська Зірка

 

Вчора відбулося велике з’єднання, або нова Віфлеємська Зірка.
От і настав той великий момент, до якого йшов весь цей рік, з його затемненнями та потрясіннями. Рік, який готував нас до змін, через очищення та переосмислення цінностей.
І вчора, в найдовшу ніч року, Світ завмер перед народженням Нової Епохи, двері у яку відкриває так зване Велике з’єднання, саме так, ще з часів Птоломея, називають з’єднання двох планет-гігантів – Юпітера та Сатурна. Це було настільки точне з’єднання, що візуально дві планети злилися в одну велику яскраву «зірку» на вечірньому небосхилі. Останнього разу таке було 800 років назад, 5 березня 1226 року, і, зрозуміло, більше за нашого життя не станеться. Спостерігати за «обіймами гігантів» можна було на південно-західній стороні неба, біля лінії горизонту.

 


Власне, звичайне з’єднання Юпітера з Сатурном, коли планети просто наближаються одна до одної, відбувається кожні 20 років. І в астрології вважається, що саме в цьому ритмі б’ється пульс світової економіки. Тобто кожні 20 років змінюються основні економічні напрямки розвитку.
Але цього року змінюється не тільки 20- річний цикл, а й 200-річний, бо відбувається так звана «Велика Мутація». Також провідні астрологи світу вважають цю дату ще й маркером початку Епохи Водолія, а це вже зміна цілого 2000-літнього циклу! Але про все по порядку.
Видатний астроном та астролог Йоганн Кеплер, ім’я якого відомо більшості з нас ще зі школи, порахував «Танець» Великих з’єднань Юпітера з Сатурном. У нього вийшла красива картинка, яка показує дивну закономірність.
Планети-гіганти танцюють по Зодіаку, описуючи так звані «тригони». А це значить, що Юпітер з Сатурном послідовно з’єднуються в одній стихії впродовж двохсот років! Саме цей цикл і назвали «Великою Мутацією».
Остання «Мутація» була «Земна»: Діва – Козерог – Тілець. Саме по цих знаках Юпітер з Сатурном з’єднувалися впродовж останніх двохсот років. Тепер Земна ера змінюється ерою Повітря. Наступні 200 років нас чекає з’єднання «гігантів» тільки в повітряних знаках: Водолій – Терези – Близнюки.
Що це означає? Це означає глобальну зміну тренду. Передусім економічного. Світ змінюється, все що мало цінність останні 200 років, буде цінність втрачати. І навпаки – цінності набудуть зовсім інші речі.
Перед зміною циклу, іноді проходить «генеральна репетиція», і один цикл попадає в «майбутню стихію». Такою «репетицією», яка відкриває нам завісу перед грядущими змінами і показує напрямок розвитку, можна вважати з’єднання планет-гігантів 1981 року в зодіакальному знаку Терези.
Що ж показало нам це з’єднання? До чого слід готуватися? Саме на початку 80-х років в широкому продажу з’явився персональний комп’ютер, почалася комп’ютерна ера, а за нею й ера Інтернету, без якого ми вже не мислимо собі життя.
Отже, що буде втрачати цінність? Які сфери будуть потребувати менше уваги? Це «Земні» речі: земля, надра, нерухомість, сільське господарство, виробництво. Все що можна «помацати». Гроші остаточно перейдуть у «віртуальний» еквівалент, роботизація замінить людей у виробництві, сільському господарстві та сфері обслуговування, а отже, багато професій просто відімруть.
Що буде розвиватися? Перш за все інформаційна сфера, сфера зв’язку, сфера ІТ технологій, сфера енергетики. Тому буде велика потреба в інженерах та винахідниках.
Стихія повітря – це ще й навчання, передача знань, тому вчителі та люди, які вміють навчати, різноманітні «коучі» будуть мати цінність. Але, можливо, сам вигляд загальної освіти зміниться до непізнаванності.
Вивчення можливостей людини, в тому числі й «паранормальних» здібностей теж буде в тренді.
Нова ера пов’язана також з освоєнням космосу, з виходом людства за межі Землі. Будуть знайдені нові джерела енергії, а корисні копалини будуть добуватися в космосі. Не виключено, що ще за нашого життя з’являться поселення на Місяці та на Марсі.
Тому, готуйте своїх дітей до нового життя, та й самі не лінуйтеся мінятися та освоювати нове. По старому вже не буде, Світ змінюється назавжди.
Звичайно, ці зміни не відбудуться в один момент, є певна інерція. Але напрямок руху міняється, хоч і повільно, зате невідворотно.

 

Маріанна Маліна

 

Із допису у ФБ

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Норберт НОЙХАУС

 

Як Смілі почати розвиватись?

 

 

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Більше 10 мільярдів гривень податків надійшло до бюджету нашого краю

21 вересня 2021, 14:26

З початку року платники податків в нашій області сплатили до бюджетів усіх рівнів 10,4 мільярди гривень податків.


Суспільство
Молоді смілянські футболісти із «Явір-Олімп» їдуть у Львів змагатися за Суперкубок України

22 вересня 2021, 17:31

Із 28 до 30 вересня у Львові проходитимуть змагання за Суперкубок України з футзалу серед юніорів: U-11.


Цікаво
Бізнесмени збирають мільйони на відновлення після пожежі Костелу Святого Миколая у Києві

22 вересня 2021, 18:38

2021 09 22 kostel mvs 1Низка бізнесменів вирішили виділити чималі суми на відновлення Костелу Святого Миколая у Києві, постраждалого внаслідок пожежі 3 вересня ввечері.


Афіша
Книжковий фестиваль традиційно пройде в обласній філармонії

21 вересня 2021, 15:34

2021 09 21 fest1-3 жовтня в обласній філармонії стартує традиційни книжковий фестиваль, на який приїдуть відомі у нашій країні і далеко за її межами майстри пера.