Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

5 причин, чому варто читати книги щодня

2020 10 02 knugu

 

1. Читання розширює ресурс словникового запасу
Чим більше книг прочитаєте, пише «Видавництво Знання», тим більше дізнаєтеся і запам’ятаєте нових слів. Це сприяє досягненню життєвого успіху – як у приватному, так і в професійному житті. Нові слова стимулюють процеси мислення, що безпосередньо впливає на реальні дії та вираження думок і почуттів.
2. Читання покращує пам’ять
Читання стимулює уяву на створення відео та зображення. Нові знання поєднуються з тими, що вже існують. Читання зміцнює "м’язи пам’яті", так само, як і підняття ваги розвиває м’язи культуриста. З кожною новою інформацією, мозок створює нові синапси, покращує роботу вже існуючих й уповільнює процес їхнього відмирання. Завдяки цьому у вас набагато більше шансів зберегти кращу пам’ять, аніж у людей, які переглядають телепередачі.
3. Читання допомагає розвинути аналітичне мислення
Вам коли-небудь вдавалося прочитати роман, і самостійно передбачити його закінчення ще під час читання? Якщо так, то це означає, що книги зміцнили ваші навички аналітичного мислення та уяви. Чим більше ви читаєте, тим більше ви в змозі побачити. Також завдяки читанню ми краще аналізуємо будь-яку інформацію, і нам легше вибудовувати логічні ланцюжки. Читання – свого роду мозковий штурм.
4. Люди, котрі багато читають, швидше запам’ятовують і вивчають нові дисципліни
Книги передають нам багато цінних повідомлень, а також цікавих фактів із різних областей життя і науки. Це означає, що ми стаємо мудрішими і інтелігентнішими. Ми дивимося на світ із ширшої перспективи, що робить нас набагато об’єктивнішими і дозволяє дистанціюватися від проблем. Під час читання наш мозок працює як плеєр для візуалізації прочитаних уривків. Завдяки цій процедурі поліпшується пам’ять. Ми в змозі швидко і значно довше зберігати інформацію і спогади.
5. Читання може позбавити вас від хвороби Альцгеймера
Дослідження в PNAS (Американський науковий журнал), показали, що вірогідність діагностики хвороби Альцгеймера серед регулярно читаючих людей, у два з половиною рази менша. Це не значить, що читання допоможе запобігти хворобі, однак, така інтелектуальна дія, як читання, має істотний позитивний вплив на клітини мозку.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Норберт НОЙХАУС

 

Як Смілі почати розвиватись?

 

 

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
Вихованці гуртка «Терник» Тернівського ліцею з’їздили на екскурсію у Черкаський краєзнавчий музей

20 вересня 2021, 17:22

2021 09 18 eksk2З 15 вересня розпочинається гурткова робота Центру дитячої та юнацької творчості. Але досвідчені керівники гуртків вже працюють з дітками, починають новий курс навчання і виховання, набирають групи.


Цікаво
Довга пташина дорога додому

20 вересня 2021, 18:29

2021 09 20 osoidШлях міграції самки осоїда з супутнковим передавачем із Південної Африки до Південної Фінляндії.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.