- Деталі
-
Дійові особи
начальник відділу культури виконавчого комітету Смілянської міської ради
Центральна новорічна ялинка цього року стала для міста безкоштовною.
Хоча у грудні 2017 року для придбання прикрас на новорічну ялинку відділу культури було заплановано виділити з міського бюджету 55 тис.грн та 5 тис.грн для її встановлення, ці кошти не використали. Ялинку приватне підприємство, на території якого вона росла, віддало безкоштовно, а працівники КП «Комунальник» її зрізали, привезли та встановили на центральній площі.
До придбання новорічних прикрас долучилися депутати міської ради, члени виконавчого комітету, підприємці та небайдужі сміляни, а саме: Олег Трушкевич, Віктор Лихолай, Андрій Черничко, Роман Хоменко, Тетяна Карло, Азер Мірзоєв, Ігор Ткаченко, Іван Далібожак, Валентина Далібожак, Слава Перемей, Катя Перемей, Богдан Дубовський, Вадим Старенький, Анатолій Стригун, Василь Портянко, Юрій Кредзинський, Ілля Слободяник, Валентин Скубко, Вікторія Скубко, Ярослав Шаблій, Олександр Ніколаєв, Ольга Михальченко, Анатолій Литовчак, Наталія Терехова, Тетяна Козубенко, Ніна Плясунова, Віктор Волошин, Ірина Філь, Сергій Кучеренко, Віктор Овчаренко, Наталя Дяченко, Анатолій Терещенко, Костянтин Синьогуб, власник кафе-бару «Ані», власник кав’ярні «Кофе-тут», Наталія Сєргєєва, Денис Погорілий, Евген Баштан, Ольга Нікітченко, Костянтин Заріцький.
Прикрашали ялинку працівники відділу культури та КП «Водгео».
Заплановані кошти в сумі 60тис.грн були повернуті до міського бюджету.