|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 09:29 25 червня 2026, 14:24 |
Віктор Кравченко
Я як сільський голова виходив з ініціативою. Люди не підтримали. Тепер хай вони скажуть слово. Я за те, щоб ми ввійшли в Ротмистрівський кущ. Але поки питання відкрите. Людям децентралізаційні процеси даються важко. І моя позиція така, що поки не будуть закріплені доходи, то говорити про об’єднання рано. Питання і в урегулюванні акцизного збору. А нам натомість віддають освіту, медицину, і спробуй-но все це тягти. Тобто реформи, звісно, потрібні, але продумані. І з цим пов’язана подальша участь у важливих проектах задля розвитку села. Так, у нас є 6 проектів з вуличного освітлення. Є ідеї щодо дитячих майданчиків і футбольного поля. Але увага насамперед зосереджується на об’єднаних громадах, і я знаю наперед, що мені для реалізації задуманого кошти не дадуть. Щоб тобі дали гроші, треба бути в ОТГ...
(з інтерв'ю інтернет-виданню "ПРОЧЕРК")
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||