Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Ярослав НИЩИК

 

 

військовий ЗСУ

 


Про ситуацію з вбивством поліцейських і про того, хто у них стріляв


-Ситуація з вбивством поліцейських на Корсунщині трагічна. І неоднозначна.
З Сергієм Русіновим я служив під час повномаштабного і в 158, і в 198 батальйоні. Його списали за станом здоров'я. Він племінник Героя України Василя Сергієнка. Правдоруб.
В росії на нього відкриті кримінальні справи. Він перший почав стріляти по тітушках в лютому 2014 року під час побоїща біля Корсуня.
Мав особистий конфлікт з депутатом Корсунської міськради Сторожуком. Сторожук - учасник форумів Путіна. Ще до 2022 року.

 

 

2026 01 27 nish


Свій перший крок у політику Віталій Сторожук зробив ще у 2011 році – щоправда, не в Україні, а зненацька на горезвісному озері Селігер, у якості учасника не менш горезвісного Всеросійського молодіжного освітнього форуму. Селігерський форум, як відомо, був заснований російським Федеральним агентством «Росмолодёжь» та пропутинським молодіжним рухом «Наши». Інтернет-архіви зберегли світлину з цього селігерського дійства, де майбутній депутат міськради уважно дослуховується до виступу почесного гостя форуму – Володимира Путіна.
Це Русінов спалив авто Сторожуку. Поліція інтерпретувала як замах на вбивство. Сторожук погрожував Русінову і навпаки.
Сьогодні Сергій зробив свій вибір. Загинув сам. Вбив, за словами знайомих, хороших поліцейських. Чесних, нормальних хлопців.
Хто у виграші? Сторожук.
По факту є кілька питань. Чи розуміє керівництво Черкаської поліції, що загиблі сьогодні поліцейські і на їх совісті? Хто з керівництва вирішив "висловити повагу" депутату і наполіг, що стаття із знищення майна стала замахом на вбивство? Точно не загиблі спецназівці і дільничний.
Хто вирішив, що для того, щоб повністю очорнити Русінова треба "знайти" наркотики? Всі знайомі знають, що наркотики він ненавидів і зневажав наркоманів.
Ну і про успішність роботи з ветеранами в державі. Сьогоднішні події - виставлена оцінка. Скільки фоточок не роби, а міняти підходи доведеться. І виконавців.
Хай спочивають з миром і загиблі поліцейські, і Сергій.
Першопричина в інших людях. Які залишаться непокараними.

 

 Із допису у ФБ

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ЧЕПИНОГА

Про миття вікон у чистий четвер, на 19-му поверсі

 

 

Валерія ЯНЕНКО

Про 4 роки повномасштабної війни

 

Вікторія ФЕОФІЛОВА

 

Про тих, хто б'ється з ТЦК, граючи на стороні ворога

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Складна зима і дороге пальне: з якими викликами стартувала посівна в Україні

17 березня 2026, 17:35

Весняна посівна кампанія розпочалася у нашій державі з незначною затримкою. Причиною стала тривала холодна зима: ґрунти промерзли, а сніговий покрив танув повільно.


Суспільство
Після року очікування — гірка звістка: загинув захисник зі Сміли

20 березня 2026, 19:51

2026 03 20 GeroyНа жаль, знову зустрічаємо полеглого захисника — солдата Мельниченка Володимира Олександровича (1984 р.н.), який повертається додому після довгих місяців невідомості.


Цікаво
Не лише підсніжниками єдиними: що квітне першим на Черкащині

18 березня 2026, 17:27

На Черкащині у лісах, балках та ярах, луках та на степових схилах росте чимало первоцвітів.

Афіша
55 років з піснею: ювілей народного аматорського хору ветеранів

12 березня 2026, 16:32

2026 03 12 mbk14 березня у міському будинку культури відбудеться святковий концерт з нагоди 55-річного ювілею народного аматорського хору ветеранів міського будинку культури. Концертна програма матиме назву «Хай лине пісня людям на добро».