Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Ігор ТАБУРЕЦЬ

 

 

голова ОВА


Про те, що ми всі – головна зброя України


–Маю сьогодні в особисті повідомлення багато питань, чого чекати далі.
Отож. Чи може наша маленька Україна перемогти гігантську росію? Усі імперії гинуть, рано чи пізно. Завжди смерть імперій супроводжується катаклізмами, війнами і жертвами. А починається все з того, що хтось рішучий готовий давати відсіч.
У лютому 2022 року одні українці їхали на захід, а інші – на схід. Одні складали валізи, а інші – забивали набої. Одні в екстреному порядку продавали свої активи, а інші – у своїх автомобілях розвозили потрібне по підрозділах тероборони.
Чи зупиняли нас тоді висновки американської, французької та британської розвідки про те, що Київ не протримається довше 3 днів? Ні. Хтось, звісно, казав: не поспішайте, прийде нова влада, домовимось. А хтось брав автомат і ставав у стрій. Так буде і зараз.
Лише ми, українці, які пройшли 2022, 2023, 2024 роки, можемо вирішувати, який формат миру можна хоча б обговорювати у 2025. І з ким. Десятки тисяч життів наших героїв були віддані не за рідкісноземельні метали для одних чи сотні квадратних кілометрів руського миру для інших. Усе це – ціна нашої ідентичності, зрілості нашої нації.
Лише ми будемо визначати кордони нашої країни, лише ми будемо говорити про ціну миру, лише ми будемо вимагати репарацій і переслідування злочинців, які призвели до цієї війни. Ми вдячні за кожен патрон, за кожен генератор, за кожен долар підтримки з боку наших партнерів.
Усе залежить від народу, стійкості його духу, від консолідації та віри у власні сили. Я не просто вірю, я знаю, що ми всі – головна зброя України.
Ми – єдиний український народ, разом із Верховним Головнокомандувачем Володимиром Зеленським, кожним українським солдатом, кожною матір’ю загиблого Героя і дружиною зниклого безвісти.
Коли ми єдині, ми – непереможні!
Просто памʼятайте про це, коли наступного разу будете читати заяви, прогнози, висновки та рекомендації, що лунають нам десь ззовні.
Тримаємо стрій! Працюємо і допомагаємо нашим ЗСУ, як робили це досі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ЧЕПИНОГА

Про миття вікон у чистий четвер, на 19-му поверсі

 

 

Валерія ЯНЕНКО

Про 4 роки повномасштабної війни

 

Вікторія ФЕОФІЛОВА

 

Про тих, хто б'ється з ТЦК, граючи на стороні ворога

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Складна зима і дороге пальне: з якими викликами стартувала посівна в Україні

17 березня 2026, 17:35

Весняна посівна кампанія розпочалася у нашій державі з незначною затримкою. Причиною стала тривала холодна зима: ґрунти промерзли, а сніговий покрив танув повільно.


Суспільство
Після року очікування — гірка звістка: загинув захисник зі Сміли

20 березня 2026, 19:51

2026 03 20 GeroyНа жаль, знову зустрічаємо полеглого захисника — солдата Мельниченка Володимира Олександровича (1984 р.н.), який повертається додому після довгих місяців невідомості.


Цікаво
Не лише підсніжниками єдиними: що квітне першим на Черкащині

18 березня 2026, 17:27

На Черкащині у лісах, балках та ярах, луках та на степових схилах росте чимало первоцвітів.

Афіша
55 років з піснею: ювілей народного аматорського хору ветеранів

12 березня 2026, 16:32

2026 03 12 mbk14 березня у міському будинку культури відбудеться святковий концерт з нагоди 55-річного ювілею народного аматорського хору ветеранів міського будинку культури. Концертна програма матиме назву «Хай лине пісня людям на добро».