Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Тетяна ТРУШКОВА

 

начальник управління освіти


Про створення Культурно-освітнього центру для дітей


- Приміщення колишнього ліцею будуть відремонтовані і використані для створення нового Культурно-освітнього центру для дітей. Раніше була мова про те, що там хотіли створити музей. Але це приміщення, що належить освіті, і ми керувалися думкою, що найперше – це інтереси дітей. Тож все-таки буде створено Культурно-освітній центр, в якому будуть сконцентровані всі служби, які надають послуги дітям і які повинні працювати в тандемі.
- Окрім того у Культурно-освітньому центрі будуть проходити виставки, майстер-класи. Там є чудова актова зала, де можна проводити концерти, різні заходи, зустрічі з батьками. Там будуть кабінети для шахового клубу, для вишивальниць, для центру соціальних служб та інклюзивного центру. Туди перенесуть управління та відділ освіти.
Діяльність нового Культурно-освітнього центру – це також збереження цінного старовинного приміщення, культурно-історичної спадщини нашого міста. До того ж це економія на опаленні приміщень та енергоносіях.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Сергій РУДИК

Про депутатів від проросійських партій – опоблоки, шарії, комуністи

 

 

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
У Ротмістрівці слухали лекцію про щасливих людей

06 лютого 2023, 13:41

2023 02 06 lekcУ центрі надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради для студентів- першокурсників Університету ІІІ віку провели лекцію ,,Сім ознак щасливої жінки''.


Суспільство
14 лютого в нашій області вимірюватимуть рівень споживання електрики

08 лютого 2023, 11:28

2023 02 08 vimirВідсьогодні і до 20 лютого проводитимуться режимні виміри погодинного активного електричного навантаження по всій країні. Це значить, що по кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень.


Цікаво
УГКЦ в Україні переходить на новий календар

07 лютого 2023, 18:27

2023 02 07 ugkcЗ 1 вересня 2023 року Українська Греко-Католицька Церква в Україні переходить на новий стиль для нерухомих свят із збереженням чинної Пасхалії.


Афіша
Дитяча бібліотека запрошує відвідати виставку

10 січня 2023, 16:25

2023 01 10 vistНа початку січня Україна згадувала видатного українського поета Василя Стуса, якому б цьогоріч виповнилось 85 років