Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

17 вересня 2021, 17:24
17 вересня 2021, 08:30

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Іван ДЗЮБКО

Dzubkoактивний громадянин


Звернення до міського голови


Шановний голово міста Цибко О. О. Вчора знову не відбулись дві плануємі Вами сесії, медики продовжують залишатись без зарплати. Цікаво, і до яких пір буде це продовжуватись ,до кінця Вашої каденції,а потім ще місяць поки наладиться робота нової ради. Ви продовжуєте слухати Вашого недосекретаря Федоренка , зальотного юриста Журіду та антиукраїнця Смолікова. Ну що ж слухайте ,але вони залишаться в стороні ,а відповідати прийдеться Вам. Міська рада прийняла своє законне рішення ше два місяці потому і його треба виконати. То, що вчора заявляв Федоренко, що вони начебто шукають компроміс шляхом надання привілеїв окремим депутатам - це не компроміс, це Ви їх хочете купити. Компромісом буде,якщо Ви пустите в хід їхнє законне рішення, а потім домовитесь щось із того прийнятого скасувати чи перефразувати. Ви просто хочете переломати їх до коліна . Не вийде , пойміть накінець, що їх більшість, ЦЕ не принциповість з Вашого боку, це впертість. Зі сторони більшості принциповість ,а з Вашого боку тупа впертість ,яка тільки на шкоду місту і до нуля принижує Ваш авторитет. Принциповість була Вами прояалена піл час неприйняття боргів Енергоінвесту на місто. Але після повернення Вас на голову Ви обіцяли подати до суду для скасування цих боргів , Але, здається, що так і не подали. Я призиваю Вас до порозуміння з депутатами.,пускайте в хід їхнє рішення , дайте можливість медикам отримати зарплату і спасайте свій, опущений до плінтуса, хоч чуть-чуть. авторитет. Надіюсь на усвідомлення ситуації з Вашого боку.
Із допису у ФБ

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У парку відкриють спортивний майданчик за 100 тисяч гривень, щоб сміляни тренувались за QR-кодом

17 вересня 2021, 16:33

2021 09 17 maidanchikЯк ми вже повідомляли раніше, у Смілі на День міста планують відкрити спортивний майданчик у рамках ще одної президентської програми «Здорова Україна».


Цікаво
Учіть математику

17 вересня 2021, 17:24

2029 09 15 matemЧому математика в школі важливіша за "Плетіння бісером", "Основи підприємництва" чи "Етику однієї із релігій"?


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.