Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Петро ДАЦЕНКО

Dacenko

 

директор ПрАТ «Смілянське автотранспортне підприємство 17128», заслужений працівник транспорту України, почесний автотранспортник України


Про проблеми і відновлення роботи після жорсткого карантину


- Сьогодні, після пом’якшення карантинних вимог, Смілянське АТП починає відновлювати свої позиції. Це не просто — по суті з «нуля» накатувати маршрути, дотримуючись карантинних вимог щодо кількості пасажирів у салонах. На даний час маємо лише 58 відсотків надходжень до бюджету підприємства, що аж ніяк не погашає наші витрати. Але я переконаний: і цю кризу Смілянське АТП-17128 подолає. І не тільки відновить свої економічні позиції, а й продовжить свій технічний, технологічний, фаховий розвиток у майбутнє.
На жаль, головна проблема автотранспортників — засилля на приміських і міських маршрутах нелегальних перевізників — продовжує залишатися невирішеною. Як і в цілому в області й Україні. Вимоги офіційних перевізників до різних рівнів влади, правоохоронних органів припинити це свавілля на дорогах, дати відсіч неправомірним діям нелегалів уже не одне десятиліття залишаються непочутими. Щоправда, в червні за багато років чи не вперше були проведені на рівні області рейди по виявленню нелегальних перевізників. Але вони мало що змінили. Принаймні — для нашого АТП, на маршрутах якого продовжують «хазяйнувати» тіньовики, в рейдерський спосіб відбираючи у нас пасажирів, а отже — й прибутки. Через них ми вже втратили маршрути на Київ, Харків, інші напрямки міжобласного значення. Сьогодні з найвіддаленіших залишився один маршрут — на Умань. І це ставить питання про фінансове виживання підприємства. Тим більше — в умовах короновірусної пандемії і карантину, пов’язаного з цією хворобою, який на тривалий час взагалі зупинив перевезення пасажирів. Та як виявилося, ця заборона стосувалася передусім, офіційних перевізників і аж ніяк не нелегалів, які навіть у цей час продовжували перевезення. І те, що їх ніхто не зупиняв, не карав штрафами, не може не вражати. Висновок один — у сфері пасажирських перевезень продовжують діяти корупційні схеми і так зване «кришування». І так буде, допоки на законодавчому, урядовому рівні не будуть прийняті відповідні жорсткі закони і рішення стосовно нелегального бізнесу в системі пасажирських перевезень.

 

Із інтерв’ю для газети «Черкаський край»

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Юрій Кредзинський

Kredzunskui

 

Про те, що мітингувати треба всім смілянам 

 

Тетяна ГАНЖА

Ganza

 

 

Про шантаж і погрози

 

 

Володимир ТЕЛЕПНЬОВ

Telepnev

 

Про грабіж і продаж гаража відділу охорони здоров’я

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З 1 вересня в Україні збільшать мінімальну зарплату до 5 тисяч гривень

20 липня 2020, 09:33

2020 07 03 zp

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко оприлюднили попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату.


Суспільство
Жителям 9-поверхівки на вул.Мазура не дозволяють від’єднатися від ЦО через великі борги

06 серпня 2020, 17:23

2020 08 06 vidednana

На виконкомі розглядали заяву жителів будинку № 20, що по вул. Мазура від мереж централізованого опалення. 100% мешканців цього будинку погодилися на відключення і люди вже отримали дозвіл від спеціальної комісії.


Цікаво
НА ХЕРСОНЩИНІ СТВОРИЛИ НАЙБІЛЬШИЙ ПОРТРЕТ КОБЗАРЯ НА РИСОВОМУ ПОЛІ

06 серпня 2020, 18:28

2020 08 03 shevchenko

Новий рекорд, який у буквальному сенсі цього слова збирали по зернятку, зафіксували фахівці національного реєстру Книги рекордів України (категорія «Наука та технології»).


Афіша
У Ротмістрівці готуються до авіафестивалю

06 серпня 2020, 11:21

2020 08 05 yasla1

Цими вихідними у Ротмістрівці відбудеться традиційни авіафестиваль, на який звідусіль зʼїдуться любителі неба.