Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Віктор ЗОЛОТОВЕРХИЙ

zolotoverhiy 

 

депутат районної ради від фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»


Про боротьбу за створення Смілянського району у новому форматі


- Історія боротьби за збереження Смілянського району досить довга. Ще два роки пішла мова про те, що Смілянського району як такого не буде. Як тільки стало відомо про це, Смілянська районна райрада ухвалила звернення до Черкаської облдержадміністрації та обласної ради, до Кабінету Міністрів України з проханням зберегти район. На звернення смілянських районних депутатів включилися депутати обласної ради, і не тільки від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», а й інших фракцій. Обласні депутати теж проголосували за збереження Смілянського району, за відповідне звернення про це, яке відразу ж було направлене у Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України.
Неодноразово я особисто від імені ВО «ЧЕРКАЩАНИ», заступник голови районної ради Василь  Латенкота депутат Василь Мельник були з цього приводу у високих кабінетах КМУ та ВР, ми об’їздили всі ОТГ Кам’янщини, Городища, частково Чигиринського і Шполянського районів… Проблема одна – всі ці ОТГ не хочуть об’єднуватися із Смілянським районом. Вони навіть прийняли рішення своїх сесій ОТГ, що хочуть вступити у Черкаський район.
Чому не хочуть збереження Смілянського району? Відповідь банальна – через місто Сміла. Вони не хочуть ділитися своїми податками і надходженнями із владою міста Сміла!
Вони не розуміють, і, можливо, ми не змогли їм цього донести, що ОТГ має свій бюджет і не буде ні з ким ділитись.
Основна проблема в іншому: смілянська влада і міські депутати палець об палець не вдарили, щоб поїхати до когось, щоб зустрітися і пояснити, розказати, що насправді Сміла має потенціал, сьогоднішні негаразди міста – тимчасові.
Особисто я обома руками за збереження і розвиток Смілянщини. Я готовий до радикальних дій. Але ми повинні говорити не про збереження старого Смілянський район, а про створення нового Смілянського району, за принципами децентралізації, до якого повинні ввійти Кам’янка з ОТГ, Городище з ОТГ, частково ОТГ Шполи і Черкаського району.
Проте, на жаль, ні в кого немає єдиного бачення оновленої Смілянщини. Смілянські мітингарі молодці, що відстоюють наш район, але потрібно, щоб цього ж хотіли і кам’янчани, і жителі Городища та інших ОТГ.
І тому нам зараз треба не перекривати дороги, а сісти усім разом за круглий стіл, зібрати всіх зацікавлених і щоб хтось виступити ініціатором збереження і створення нового Смілянського району.
Це треба робити дуже швидко. Постанова про реформування Черкаської області без Смілянщини вже винесена на розгляд ВР. Залишились лічені дні…

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Сергій Рудик

Про ключові вулиці Сміли, які в ОДА не включили до переліку обʼєктів «Великого будівництва»

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Українці стали брати більше кредитів

23 січня 2021, 14:05

2021 01 11 Kredut

У 3-му кварталі 2020 року українці брали більше кредитів, ніж до карантину.


Цікаво
Папуга, який удає кущ, став птахом року

23 січня 2021, 15:30

2021 01 20 ptax

Папуга какапо - перший птах, який двічі отримав звання "Птах року"


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке