Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Синоптики прогнозують дощ і мокрий сніг

2019 02 12 погода

 

Сьогодні погоду нашого краю ускладнить циклон з Балкан, який рухатиметься через Україну на північний схід.
Про це інформують в обласному гідрометцентрі.
Тож завтра, прогнозують синоптики, чекаємо дощ, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу а також посилений вітер 7-12 м/с, подекуди пориви до 15-20 м/с. Температура впродовж доби -1+4º. На дорогах буде мокро та слизько.
Вночі 13 лютого атмосферні фронти цього ж циклону ще підкинуть трохи мокрого снігу, вдень опадів уже не буде. Температура повітря впродовж доби -3+2º, посилений вітер збережеться. На дорогах і тротуарах – ковзанка.
«З четверга і до кінця тижня на погоду впливатиме антициклон, похолодає. Морози посиляться, вночі 4-9º, вдень -3+2º, істотних опадів не очікується. На дорогах ожеледиця», – наголошують у гідрометцентрі області.
До речі, з початку вже випало 121 мм опадів переважно у вигляді снігу. Це 135% норми за зиму. Мала кількість відлиг вже 9 декад поспіль зберігає в області сніговий покрив, що є рідкістю для останніх років.
Проте, рекордна кількість опадів за сезон – 265 мм випадала у 1966 році, навіть у минулому 2018 році випало вдвічі більше – 212 мм.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про Зеленського, Федорова і Сирського

 

 

Зоя КАЗАНЖИ

Про те, що на дорогах України щодня гинуть у середньому 9 людей, ще близько 87 отримують травми

 

Валерія ЯНЕНКО

Про те, що безбарʼєрність починається з простих речей

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Внутрішній туризм приніс бюджетам Черкащини понад 4 млн гривень

16 липня 2026, 09:25

2026 07 16 zbirЗа підсумками першого півріччя 2026 року місцеві бюджети Черкаської області отримали 4,2 мільйона гривень туристичного збору. Це на 1,2 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.


Суспільство
«ЯМаріуполь. Поруч з тобою» завітає до Сміли: переселенці зможуть отримати допомогу та консультації

17 липня 2026, 10:34

2026 07 16 mar23 липня до Сміли завітає мобільна команда центру «ЯМаріуполь. Черкаси», яка працює в межах проєкту «ЯМаріуполь. Поруч з тобою». Фахівці надаватимуть комплексну підтримку маріупольцям, які нині проживають у Смілянській громаді та на території Черкащини.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».