Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

26 серпня 2026, 06:14

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

«Брешуть по -старому» – на білбордах нова провокаційна реклама (ФОТО)

Черкаси останнім часом заполонила нова провокаційна реклама. У мікрорайонах міста вздовж доріг з’явилися рекламні білборди з написом "Брешуть по-старому", в внизу хештег – "старі політики".

 

2018 09 24 борд


Про це у Фейсбуці повідомив черкащанин Костянтин Стратілатов. Під світлиною білборда активіст написав: "Нарешті правдива політична реклама!".
Хто замовив таку провокаційну рекламу – достеменно невідомо. Але у соціальних мережах черкащани припускають, що за стилем подачі вона нагадує їм агітаційні борди команди Юлії Тимошенко.
«Всі вони брешуть по старому», – наголошує користувач Юрій Єрмоленко.
«З гарячим червоним серцем на білому фоні», – додає дописувач Микола Кошель
Водночас в Черкаській обласній партійній організації ВО «Батьківщина» дивуються, чому ці білборди асоціюють з їхньою політичною силою.
«Це не наші білборди, ми не маємо до них ніякого стосунку і не знаємо, хто насправді їх розміщує. Усі рекламні щити «Батьківщини» обов’язково дотримуються певного брендбуку, а червоні і білі кольори не лише у рекламній продукції нашої партії»,– так прокоментувала ситуацію «Україні молодій» прес-секретар Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Інна Хімічук. І додала, до того ж партії «Батьківщина» вже 19 років і її лідер Юлія Тимошенко – в політиці людина відома, то де логіка у тих, хто асоціює ці білборди з «Батьківщиною»?

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Валерія ЯНЕНКО

Про 35-річчя Незалежності України

 

 

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Рідним загиблих правоохоронців вручили почесні нагрудні знаки «Комбатантський хрест»

26 серпня 2026, 16:24

2026 08 26 hrest1У Черкасах відзначили поліцейських, які стоять на захисті країни, та вручили нагороди Головнокомандувача Збройних Сил України рідним загиблих правоохоронців.


Цікаво
Творчість Віктора Зарецького припали на часи Радянського Союзу — держави, що вбила його дружину Аллу Горську і довела художника до депресії

26 серпня 2026, 17:31

2026 08 26 tvorchЙого називали українським Густавом Клімтом. Можливо, він здобув би світову славу австрійського митця, але життя і творчість Віктора Зарецького припали на часи Радянського Союзу — держави, що вбила його дружину Аллу Горську і довела самого художника до депресії на межі божевілля.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.