Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Міська влада пропонує «Смілапромтранс» забрати 7 і 25 котельні

2018 09 20 котельня

 

Начальник УЖКГ Сергій Чередніченко запропонував директорові «Смілапромтранс» взяти на обслуговування і використання 7 і 25-ту міські котельні. Керівник ТОВ «Смілапромтранс» Володимир Пилипів відповів, що їм нецікаво брати ці котельні, бо вони на газу. Вони б хотіли опалювати ці райони Сміли, що б розширило потужності товариства і знизило б тарифи на тепло, але є три умови. Перша - щоб котельні були не газові. «Газ ніколи дешевим та вигідним не буває, - сказав Володимир Пилипів. – Ми будемо топити і отримаємо такі ж проблеми, як « Смілакомунтеплоенерго» - розбаланс газу й борги».
По-друге, вже втрачено час. Цим питанням треба було займатися з весни. І по-третє, найголовніше, це те, що коли «Смілапромтранс» забере котельні, їхні борги теж дістануться цьому теплопостачаючому підприємству. Так написано в законодавстві України – при передачі комплексу все передається разом із боргами. «Якщо ми візьмемо ваші борги, ми загубимо своє підприємство»,- сказав Володимир Пилипів.
Начальник УЖКГ Сергій Чередніченко гарантував, що котельні передадуть лише при умові нульового варіанту – тобто без боргів за газ. Але оскільки в останню мить перед опалювальним сезоном такі справи не робляться, директор «Смілапромтрансу» нічого не обіцяв.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Зоя КАЗАНЖИ

Про те, що на дорогах України щодня гинуть у середньому 9 людей, ще близько 87 отримують травми

 

Валерія ЯНЕНКО

Про те, що безбарʼєрність починається з простих речей

 

Олена ЗВАРИЧ

Zvarich

 

 

Про дітей і війну

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Українцям пояснили, як докупити страховий стаж для пенсії

23 травня 2026, 13:25

2026 05 23 stagУкраїнці, яким не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію, можуть самостійно його докупити. Така можливість дозволяє зарахувати до стажу періоди, коли людина офіційно не працювала та не сплачувала єдиний соціальний внесок.


Суспільство
Стрілецький батальйон отримав старлінки, ноутбуки від МХП

11 липня 2026, 10:26

2026 07 10 strilЩе один крок до посилення спроможностей на передовій: стрілецький батальйон поліції «Чорна ласка» отримав чергову партію технічної допомоги в межах програми МХП Поруч від БФ «МХП-Громаді».


Цікаво
«Можна було дати і менше… Я стільки не проживу»

08 липня 2026, 17:31

2026 07 08 sud«Можна було дати і менше… Я стільки не проживу». Ці слова Валерій Марченко сказав у суді, почувши вирок — 10 років ув’язнення. Він не помилився.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».