Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Податківці закликають підприємців не вестися на вимоги шахраїв

На Смілянщині знову активізувалися шахраї. Вони від імені керівництва фіскальної служби звертаються до представників бізнесу, посадовців, депутатів та нахабно вимагають у них кошти.
Про це «Сміла.ua» повідомили в Смілянській державній податковій інспекції.
Податківці кажуть, як і раніше, шахраї поводяться вкрай зухвало, вони напористі і переконливі. І за повідомленнями платників, удосконалили методи роботи й значно розширили коло своїх об’єктів.
Тож, як наголошує начальник Смілянської податкової Анатолій Мовчан, позиція керівництва головного управління ДФС у Черкаській області з цього приводу є незмінною – ніхто не може телефонувати підприємцям з незаконними вимогами від імені ДФС.
Анатолій Мовчан також нагадує, що фіскали постійно застерігають бізнес від виконання незаконних вимог зловмисників, які не мають жодного відношення до податкової інспекції.
За його словами, більшість з тих, до кого звертаються шахраї, рішуче відмовляються співпрацювати з псевдоподатківцями. Тож ДФС закликає платників і надалі бути обачними і протистояти зловмисникам.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Зоя КАЗАНЖИ

Про те, що на дорогах України щодня гинуть у середньому 9 людей, ще близько 87 отримують травми

 

Валерія ЯНЕНКО

Про те, що безбарʼєрність починається з простих речей

 

Олена ЗВАРИЧ

Zvarich

 

 

Про дітей і війну

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Українцям пояснили, як докупити страховий стаж для пенсії

23 травня 2026, 13:25

2026 05 23 stagУкраїнці, яким не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію, можуть самостійно його докупити. Така можливість дозволяє зарахувати до стажу періоди, коли людина офіційно не працювала та не сплачувала єдиний соціальний внесок.


Суспільство
Стрілецький батальйон отримав старлінки, ноутбуки від МХП

11 липня 2026, 10:26

2026 07 10 strilЩе один крок до посилення спроможностей на передовій: стрілецький батальйон поліції «Чорна ласка» отримав чергову партію технічної допомоги в межах програми МХП Поруч від БФ «МХП-Громаді».


Цікаво
«Можна було дати і менше… Я стільки не проживу»

08 липня 2026, 17:31

2026 07 08 sud«Можна було дати і менше… Я стільки не проживу». Ці слова Валерій Марченко сказав у суді, почувши вирок — 10 років ув’язнення. Він не помилився.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».