|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 17:45 26 червня 2026, 09:29 |
Сміляни скаржаться на неекономне вуличне освітлення
На одному із засідань сесії міської ради підприємець Ігор Ганницький звернув увагу владців на неекономне використання вуличного освітлення. Міські ліхтарі вмикаються ще по видному і світять по пів дня. Це нераціональне використання бюджетних коштів і негосподарський підхід, - вважає підприємець, який вміє рахувати гроші. Він з’ясував, що комунальники закупили датчики освітлення для ліхтарів, але неналежної якості, у них є регулятори, але вони мають маленький інтервал. Тож гроші витрачені безтолково і щомісяця місто знову витрачає кошти дарма. Бізнесмен намагався сам розв’язати це питання, знайти винного у цій справі, не раз скаржився владі… а результату немає.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||