|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин25 червня 2026, 14:24 24 червня 2026, 17:37 |
КП «ВодГео» має борг у розмірі 21 млн грн
На останньому виконкомі начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко розповів про жахливу боргову яму, у якій опинився наш водоканал. Всього КП «ВодГео» має боргів у розмірі 21 млн грн. З них потенційно задекларований борг податковій становить майже 15 млн грн. Ще 4 млн грн – офіційний борг за електроенергію. Ще є борги за інші податки, такі як надра – 135 тис. грн, спецводокористування – 177 тис. грн, а ще військовий збір, ПДФО та ін.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||