Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

На районній сесії найбільше лаялись за дороги

2018 04 26 дороги

 

25 квітня відбулась чергова сесія районної ради. Найбільше суперечок і дискусій викликало наболіле питання – ремонт доріг. Депутати обурювались, що квітень закінчується, саме зараз найкраща погода, щоб латати дороги…, але у нас знову нічого не робиться і все тягнеться до холодів, дощів і до осені.
Керівники району пояснювали про дотримання закону, тендерні процедури, про різні види доріг: державного і місцевого значення, про різні види ремонтів доріг: ямковий, середній поточний та капітальний… І все у районі зробиться, відремонтується… колись.
Зрештою обговорили і хорошу новину – область виділяє на ремонт доріг на Смілянщині 16 млн або 19 млн грн. Сума ще остаточно не визначена. Це одна з найвищих сум на Черкащині. Але районові доведеться співфінансувати ремонтні роботи на 30%, тобто також виділити 4 млн 800 тис. грн. Не буде співфінансування – не буде обласних грошей. Де ж взяти кошти на співфінансування? – з цього приводу й розгорілась суперечка. Володимир Грошев вважає, що громадам Великої Яблунівки і Березняків, у яких ремонтуватимуть дороги, треба якось піднатужитись і самим зібрати ці кошти, потрусити місцевих представників бізнесу… З районного бюджету вже виділили 500 тис. грн як перший транш для спів фінансування.
Але жителів цих сіл не дуже радують такі перспективи. Де простим смілянам нашкребти ще майже 5 мільйонів гривень? Це не підйомна сума, - вважають люди. Де підтримка і допомога від району? Що робить районна влада?
Проте очільники району разом із помічником народного депутата Сергія Рудика Лідією Зайвою переконані – втрачати такий шанс не можна. Якщо зараз відмовитись від 19 млн грн – область потім більше не дасть таких грошей.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про Зеленського, Федорова і Сирського

 

 

Зоя КАЗАНЖИ

Про те, що на дорогах України щодня гинуть у середньому 9 людей, ще близько 87 отримують травми

 

Валерія ЯНЕНКО

Про те, що безбарʼєрність починається з простих речей

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Внутрішній туризм приніс бюджетам Черкащини понад 4 млн гривень

16 липня 2026, 09:25

2026 07 16 zbirЗа підсумками першого півріччя 2026 року місцеві бюджети Черкаської області отримали 4,2 мільйона гривень туристичного збору. Це на 1,2 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.


Суспільство
Взяли 57-річного підпалювача автомобілів

16 липня 2026, 16:33

2026 07 16 pidpЧеркаські поліцейські повідомили про підозру чоловікові, причетному до підпалу автомобілів.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».