Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Облавтодор не хоче брати на баланс смілянські дороги, бо займається тільки автомагістралями

Секретар міської ради Костянтин Синьогуб розказав, що робить влада для ремонту доріг у місті. Він провів кілька зустрічей із головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком щодо ремонту доріг. Голова Черкаської ОДА пообіцяв допомогу з області для ремонту автошляхів державного значення. Смілянська міська влада подала вже два звернення до Облавтодору з проханням забрати на баланс державні дороги. Але ті відмовились, бо вони обслуговують лише автомагістралі. Ще Костянтин Синьогуб розповів, що спілкувався про ремонт доріг у Смілі із посадовцями у Києві, із народними депутатами. Вони пообіцяли виділити гроші на Черкаську область, із області треба вибити ці кошти для нашого міста.
Також секретар міської ради розповів, що на під’їздах до Сміли встановлюватимуть ваги для фур. Одне із запропонованих місць - територія при виїзді з Кам’янки. Там зроблять площадку 5 на 30 метрів – автостоянку, куди заганятимуть перевантажені фури. Або пустять вантажівки в об’їзд через Костянтинівку. Тоді Сміла буде розвантажена і не так псуватимуться наші дороги.
До розв’язання проблеми ремонту доріг активно підключилась міська громадськість, активісти, ГО «Авто Євро Сила». Автомайданівці пообіцяли, що привезуть у Смілу спеціалістів, які ремонтують дороги за новими технологіями з економією до 30%. Вони обстежать місто і складуть проектно-кошторисну документацію.
Натисніть тут, щоб швидко відповісти

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про Зеленського, Федорова і Сирського

 

 

Зоя КАЗАНЖИ

Про те, що на дорогах України щодня гинуть у середньому 9 людей, ще близько 87 отримують травми

 

Валерія ЯНЕНКО

Про те, що безбарʼєрність починається з простих речей

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Внутрішній туризм приніс бюджетам Черкащини понад 4 млн гривень

16 липня 2026, 09:25

2026 07 16 zbirЗа підсумками першого півріччя 2026 року місцеві бюджети Черкаської області отримали 4,2 мільйона гривень туристичного збору. Це на 1,2 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.


Суспільство
Взяли 57-річного підпалювача автомобілів

16 липня 2026, 16:33

2026 07 16 pidpЧеркаські поліцейські повідомили про підозру чоловікові, причетному до підпалу автомобілів.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».