|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 17:45 26 червня 2026, 09:29 |
Пенсіонер вилив на себе окріп і отримав значні опіки
5 лютого о 10.00 на пункт зв’язку 12 ДПРЧ надійшло повідомлення від диспетчера швидкої допомоги про те, що до міської лікарні ім. Семашка, в травматологічне відділення, поступив громадянин 1954 року народження, пенсіонер, проживає у м. Сміла. Він через власну необережність розлив на себе окріп, в результаті чого отримав опіки 2-3 ступені (9-11%) лівої кісті руки. Лікарі надали необхідну допомогу. Наразі пенсіонер проходить лікування.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||