Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Уряд погодив звільнення голови Золотоніської РВА

 

 

Кабінет Міністрів України погодив звільнення Юрія Дудки з посади голови Золотоніської районної військової адміністрації Черкаської області.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду, вчора, 4 червня, повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, пише видання "Про все".

Нагадаємо, на посаду керівника Золотоніської РВА Юрія Дудку призначили 21 серпня 2024 року. Юрій Дудка народився в місті Золотоноша. Здобув дві вищі освіти. Зокрема, має фах інженера з експлуатації радіотехнічних засобів, а також є магістром військового управління, офіцером військового управління оперативно-тактичного рівня. Має досвід роботи в органах Державної податкової служби України, а також у Збройних силах України.

Незадовго до рішення КМУ про звільнення Юрія Дудки стало відомо, що нібито його сина зупинили на блокпосту правоохоронці та під час перевірки в машині виявили чотири десятки порцій наркотичних речовин, підготовлених для так званих “закладок”. Про це повідомляв черкаський журналіст Валерій Воротник. Схованку облаштували в дитячому кріслі. У салоні автомобіля перебували троє людей: син посадовця, його дружина та ще одна особа.

Син ексочільника Золотоніського РВА є військовослужбовцем. Раніше проходив службу в Ужгороді, але після призначення батька на посаду його перевели до військової частини в Золотоноші.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Цифровий кадастр Сміли: від техніки — до спільної роботи служб

14 серпня 2026, 12:33

2026 08 13 kadastrЯк повідомили в телеінформаційному секторі Смілянської міської ради, до Сміли завітали представники проєкту GIZ , у межах якого громада безоплатно отримала спеціалізоване комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення для створення цифрового кадастру.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».