Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Добро, природа і дружба. Казкові герої Лілії Кобзар вчать любити світ

На творчу зустріч з письменницею Лілією Кобзар до Центральної дитячої бібліотеки Сміли завітали учні 4-А та 4-Б класів школи №11 разом з класними керівничками Ярославою Мельниченко, Наталією Лисенко та шкільною бібліотекаркою Ларисою Пройдан.

 

 

Як розповідають працівниці книгозбірні, авторка презентувала юним читачам свою книгу «Зухвалі витівки маленької четвірки». Книга розповідає про захопливі пригоди та іноді зухвалі витівки дівчинки Оленки, жука-рогача, шпака і їжачка, які разом борються проти вирубування дерев, жорстокого поводження з тваринами у зоопарках та інших проявів несправедливості.

 


Діти з цікавістю слухали історію створення книги, активно спілкувалися з гостею: відгадували ребуси та загадки, грали у гру на уважність. Знадобилися дітям і акторські здібності, підкреслюють організатори зустрічі. Школярі приміряли до себе ролі героїв повісті-казки та читали уривки із книги. Зустріч стала для школярів важливим прикладом справжніх цінностей: любові до природи, доброти, відповідальності і турботи про інших.
Книга Лілії Кобзар має ще одну важливу місію, розповідають бібліотекарі, допомогти українським дітям долати тривожність і стрес, викликані війною, дозволяє відчути позитивні емоції та піднімає настрій.
Активних «читайликів» запрошують до бібліотеки, адже пані Лілія люб’язно подарувала для юних смілян 3 примірника повісті-казки «Зухвалі витівки маленької четвірки».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Збережеться сонячна та спекотна погода з денними 30-33º

18 серпня 2026, 06:19

Спека знову повернулася. Нині найвищі температури реєструвалися на Волині, де максимуми досягли 34º, а на Черкащині у цей час стовпчики термометрів фіксували 30-31º. І все це завдяки надходженню субтропічного повітря з південного заходу.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.